/ فیلم / عکس

سهل انگاری مادر جوان، مرگ کودک بی‌گناه را رقم زد! +فیلم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سهل‌انگاری مادر جوان اهل هندوراس در مراقبت از فرزندش حین پارک خودرو در کنار خیابان حادثه‌ای دلخراش را در مقابل چشمانش رقم زد. پس از آنکه پسر ۲ ساله این زن جوان توانست از میان دستان مادرش فرار کند ناگهان با یک ون در حال عبور برخورد کرد و جانش را از دست داد.

این پسر که هویتش «المر جرمیاس تورس» اعلام شده است در حالی که دچار جراحات شدید شده بود بلافاصله به بیمارستان منتقل شد، اما چند ساعت بعد پزشکان مرگ او را اعلام کردند. ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته خیابان تهیه شده است لحظه وقوع تصادف این کودک با این خودروی ون را به تصویر می‌کشد.

در ابتدای این ویدئو این زن جوان پس از پیاده کردن کودک در حالی که سرگرم برداشتن وسایل خود از عقب خودرو است دیده می‌شود. در این ویدئو مشاهده می‌شود که ناگهان قربانی بر اثر یک لحظه غفلت از مادرش جدا و وارد خیابان شد. این تصاویر نشان می‌دهد که تلاش‌های این مادر سهل‌انگار برای گرفتن فرزندش ناکام می‌ماند و او با یک ون برخورد می‌کند.

این حادثه دردناک در حالی رخ داد که این زن ابتدا باید در حالی که هنور کودک در خودرو حضور داشت وسایل را  از داخل خودرو خارج  و سپس با باز کردن قفل خودرو کودک را از ماشین پیاده می‌کرد. این حادثه در یکی از خیابان‌های منطقه چولوما هندوراس رخ داد. پس از این حادثه دردناک راننده ون توسط پلیس بازداشت شد و پلیس تحقیقات در مورد این حادثه را آغاز کرده است.

گفتنی است؛ بنا به اعلام آمار‌ها در سال جاری تاکنون ۶۰۰ نفر در جاده‌های این کشور بر اثر سوانح رانندگی جان خود را از دست داده‌اند

 


انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/10829
کلیدواژه: کودک مادر مرگ تصادف
اخبار مرتبط

نظرات شما