وقتی مادربزرگ شهره لرستانی صحنه تئاتر را به هم ریخت!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، فصل جدید برنامه «چهل‌تیکه» که به مرور خاطرات هنرمندان قدیمی می‌پردازد، شب گذشته میزبان شهره لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون بود.

در این برنامه بخشی از سریال «آوای فاخته» پخش شد و لرستانی درباره آن گفت: زمانی که برای ایفای نقش در این سریال قرارداد بستم، اصرار داشتم که اگر دوبله می‌شود خانم زهره شکوفنده به جای من صحبت کنند. شما با پخش این سریال من را به سال‌ها پیش بردید!

وی درباره اینکه اگر بخواهد آخرین کارش را بسازد، کدام را انتخاب می‌کند، اظهار کرد: فیلمنامه فیلم سینمایی «ودود» را نوشته ام و خیلی دوست دارم آن را بسازم؛ اگر بمیرم و آن را نساخته باشم، دستم از قبر بیرون می‌ماند! این فیلمنامه یک اثر طنز و کمدی است.

در ادامه او درباره اینکه به لحاظ اخلاقی به چه کسی بدهکار است، گفت: رسماً به شهره لرستانی بدهکارم؛ من از شهره لرستانی به خاطر اینکه به دنبال آرزوهایش و کار‌هایی که لیاقتش را داشت، نرفتم عذرخواهی می‌کنم؛ من قرار بود فیلم بسازم و به دنبال رویاهایم باشم، اما آن طور که باید دنبالش نرفتم.


در بخشی از برنامه «چهل تیکه» شهره لرستانی خاطرات زیبا و به یادماندنی را از مادربزرگ خود تعریف کرد و گفت: در زمان موشک باران تهران، مادربزرگم خانه ما بود و ما با هم به زیر زمین می‌رفتیم. خاطرات تلخ و شیرینی را با هم داشتیم. من یک بار تئاتری بازی کردم که ایشان برای تماشای آن آمدند؛ مادربزرگم مدام صلوات می‌فرستاد و زمانی که بازیگر نمایش کشته شد، در حالی که همه در سالن ساکت بودند، مادربزرگم با صدای بلند گفت: «انا لله و انا الیه راجعون».


انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/13906
اخبار مرتبط

نظرات شما