عابدزاده در دقیقه ۹۶ متوقف شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در ادامه دیدار‌های هفته هفدهم لیگ برتر پرتغال تیم ماریتیمو که امیر عابدزاده، دروازه بان ملی پوش ایران را در اختیار دارد، در خانه فامالیکائو به زمین رفت و در نهایت با تساوی یک - یک مقابل میزبانش متوقف شد.

عابدزاده در این بازی هم مانند سیزده بازی اخیر سبز و سرخ پوشان مادیرا در ترکیب اصلی قرار گرفت و با وجود عملکرد خوبش در نهایت دقیقه ۹۶ با ضربه آنتونیو مارتینز، مهاجم تعویضی حریف گل خورد.

این گل سبب شد نوار کلین شیت‌های عابدزاده به پنج بازی نرسد و دروازه پسر عقاب فوتبال ایران پس از ۴۸۰ دقیقه باز شود.

آخرین گل خورده ماریتیمو به هفته دوازدهم لیگ پرتغال و دیدار با سانتاکلارا باز می‌گردد که با تساوی ۲ - ۲ تمام شد و اوکرا، وینگر ۳۱ ساله تیم میهمان در دقیقه ۶۰ توانست دروازه امیر را باز کند.

در صورتی که دروازه بان ۲۶ ساله ایرانی می‌توانست در بازی با فامالیکائو رده سومی هم کلین شیت کند و در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی بعدی ماریتیمو مقابل اسپورتینگ لیسبون هم دروازه اش را بسته نگه دارد، به رکورد ۵۰۰ دقیقه کلین شیت در لیگ پرتغال می‌رسید.

البته امیر در بازی با فامالیکائو یک اخطار هم دریافت کرد تا تیمش در نهایت با ۲۰ امتیاز فرصت صعود به رتبه نهم را از دست بدهد و در جایگاه یازدهم قرار بگیرد.
انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/15733
اخبار مرتبط

نظرات شما