بازیگر سریال حضرت یوسف(ع) و کیمیا:

سرباز رهبری در عرصه فرهنگ و هنر هستم /لبیک به فرمان کمک مومنانه رهبری

کوروش زارعی، مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری با اشاره به اینکه سربازی در عرصه فرهنگ و هنر برای مقام معظم رهبری هستم، گفت: با اجرای برخی اقدامات در راستای کمک مومنانه تلاش کردیم تا سهم کوچکی در این حرکت داشته باشیم و به فرمایش رهبر معظم انقلاب لبیک بگوئیم.

کوروش زارعی بازیگر و کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به رزمایش کمک مومنانه، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب وقتی بحث مواسات را مطرح کردند ما هم مانند برخی از هم‌وطنان اقداماتی را در این راستا شروع کردیم.
وی ادامه داد: تا جایی که توانستیم اقداماتی را انجام دادیم و از طرفی هم در کنار نهادها و ارگان‌هایی که اقدامات فرهنگی انجام می دهند حاضر شدیم و سعی کردیم سهمی در این موضوع داشته باشیم.
مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری با اشاره به فعالیت در قم و تهران، گفت: در قم، تهران و چند شهرستان دیگر در کنار مردم و همکاران فرهنگی هنری قرار گرفتیم تا سهم کوچکی در این حرکت داشته باشیم و به فرمایش رهبر معظم انقلاب لبیک بگوئیم و به عنوان سرباز ایشان در عرصه فرهنگ و هنر بتوانیم کاری انجام دهیم.
وی اضافه کرد: در شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) در کنار سازمان بسیج هنرمندان کشور و بسیج وزارت ارشاد در تالار وحدت جمع شدیم تا در رزمایش کمک مومنانه شرکت کنیم و وظیفه خود در قبال این حرکت را ادا کنیم.
 بازیگر سریال حضرت یوسف(ع) و کیمیا با اشاره به اینکه این حرکت زیبا و خداپسندانه در دین و مذهب ما همواره بوده است، ابراز داشت: در این ایام کرونایی همه اقشار جامعه برای کمک رسانی حاضر شدند حتی در فضای بیمارستانی به کمک کادر درمانی و بهداشتی رفتند و امروز هم در رزمایش کمک مومنانه بازهم همه حاضر هستند.
وی ادامه داد: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب در سخنرانی اخیر خود فرمودند همه این اقدامات ما را یاد و خاطره سال های دفاع مقدس می اندازد، خاطراتی که مردم دوشادوش هم به جبهه کمک می کردند.
زارعی با اشاره به اینکه رزمایش کمک مومنانه از دستاوردهای انقلاب اسلامی است که هیچ کجای دنیا چنین چیزی وجود ندارد، تاکید کرد: در ایام کرونا بسیاری از هم‌وطنان ازنظر اقتصادی و معیشتی دچار مشکل شدند که با فرمان حضرت آقا همه اقشار جامعه در میدان کمک رسانی حاضر شدند.
وی خاطرنشان کرد: تمام اتفاقات امروز از دفاع مقدس و حرکت های مردمی است که امام خمینی(ره) پایه گذاری کردند و این موضوع هیچ جای دنیا وجود ندارد و فقط مختص ایران و ایرانی است.
مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری ادامه داد: خدا را شکر که هنوز مردم پای انقلاب و ارزش‌های انقلابی و ارزش‌های انسانی هستند و هرکجا که انقلاب و نظام نیاز داشته باشد حاضر می‌شوند و از هیچ کمکی مضایقه نمی کنند.


انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/19437
اخبار مرتبط

نظرات شما