امیر‌عبداللهیان:

رژیم‌صهیونیستی تهدید بزرگی برای صلح منطقه است

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل با بیان اینکه مقاومت تنها راه برای حل معضل بزرگ خاورمیانه است،‌گفت: رژیم صهیونیستی تهدید بزرگی برای صلح منطقه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حسین امیر‌‌عبداللهیان در دومین روز از‌ نشست کنگره بین‌المللی قدس‌شریف که در دفتر حوزه‌ نمایندگی ولی‌فقیه در امور حج و زیارت استان برگزار شد، اظهار‌‌ داشت: رژیم‌صهیونیستی تهدیدی بزرگ برای صلح منطقه است.

وی افزود: طرح 4 ماده‌ای جمهوری اسلامی‌که شامل بازگشت فلسطینیان به سرزمین اصلی خود، برگزاری انتخابات، تشکیل نظام سیاسی بر اساس رفراندم و تصمیم‌گیری برای سایر ساکنان است که باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.

امیر‌‌عبداللهیان با تاکید براینکه در یک دهه اخیر مقاومت فلسطین روی پا خود ایستاده و به تهدیدهای رژیم‌صهیونیستی پاسخ داده است، بیان‌کرد: برای تعیین سرنوشت فلسطین باید سرشماری دقیقی از مردم این کشور صورت بگیرد.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل ‌عنوان کرد: اندیشمندان بزرگی از سراسر جهان در مورد روز قدس صحبت کرده‌اند و ایده‌های خود را برای مقابله با خطر رژیم‌صهیونیستی اعلام کرده‌اند و حرکت‌های بزرگی در جهت حمایت از مردم فلسطین در سال‌های اخیر صورت گرفته است.

امیر‌‌عبداللهیان با اشاره به اهمیت حمایت از مردم مظلوم فلسطین افزود: جلسات و گفت‌و‌گوهایی که در این روزها در فضای‌مجازی در سطح بین‌المللی فراهم می‌شود فرصتی را می‌سازد تا صدای مردم مظلوم فلسطین در سراسر جهان شنیده شود.

وی مقاومت را تنها راه مهمی برای حل معضل بزرگ خاورمیانه دانست و خاطرنشان‌کرد: با ایستادگی و مقاومت، غده سرطانی اسرائیل از بین رفته و ملت مظلوم فلسطین که ساکنان واقعی این سرزمین هستند به حقوق طبیعی خود می‌رسند.
انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/19725
اخبار مرتبط

نظرات شما