معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

مسئولان مقدمات برپایی راهپیمایی روز قدس به صورت خودرویی را فراهم کنند

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که قدس فراموش شدنی نیست، گفت: مسئولان مقدمات برپایی راهپیمایی روز قدس به صورت خودرویی را فراهم کنند.

 حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا آشتیانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با اشاره به آخرین جمعه سال و روز قدس، اظهار داشت: روز قدس بسیار بزرگ و اثرگذاری است و درواقع یکی از ماندگارترین اقداماتی بود امام خمینی (ره) انجام دادند به‌طوری‌که در این سال‌ها که به بیش از 40 سال می‌رسد شاهد هستیم که هرسال باشکوه و عظمت خاصی این راهپیمایی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: پشتیبانی کشورهای مختلف به‌خصوص جمهوری اسلامی ایران در طی سال‌های و دهه‌های اخیر موجب شده است که محور مقاومت جان تازه‌ای بگیرد و رژیم صهیونیستی نیز بیش از این به فکر تجاوز نباشد هرچند که بازهم با انفعال و سستی برخی از کشورهای اسلامی شاهد گستاخی‌های جدید از این رژیم هستیم.

 آشتیانی به عدم برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهرهای بزرگ اشاره کرد و ابراز داشت: امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا امکان برگزاری راهپیمایی در برخی از شهرها نیست اما بااین‌وجود نباید این همبستگی و همدلی که هرساله با مردم مظلوم فلسطین صورت می‌گیرد، قطع شود.

وی تأکید کرد: در شهرهایی که امکان برگزاری راهپیمایی وجود ندارد مسئولان باید تدابیری اتخاذ کنند که امکان برپایی تجمع خودرویی به وجود بیاید و مردم با خودروهایی خودشان در این روزبه خیابان‌ها بیایند.

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: این اقدام باعث می‌شود که مردم دنیا بدانند که ملت ایران در پای آرمان‌های خود که همان حمایت از مظلومان جهان است، ایستاده است و ذره‌ای از آن عقب‌نشینی نخواهد کرد.انتهای پیام/110
http://www.qomefarda.ir/19760
اخبار مرتبط

نظرات شما