در پی اظهارات اخیر مجری تلویزیون؛

تخریب قم این بار با پروژه ملخ!

این بار پروژه تخریب قم با اظهارات بی اساس مجری تلویزیون با ورود ملخ ها از قم به تهران شروع شد که نیازمند رسیدگی جدی از سوی مسئولان را دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  در روزهای پایانی بهمن و ابتدایی اسفند ماه بود که شناسایی شیوع ویروس کرونا توسط پزشکان حاذق قمی اعلام شد و از همان روزها هجمه ها و تخریب ها علیه قم شروع شد و پروژه قم هراسی توسط رسانه های معاند و برخی غربزدگان داخلی استارت زده شد و برخی رسانه ها با تیتر های مختلف مانند شروع کرونا از قم، انتقال کرونا توسط طلاب چینی و یا کارگران چینی و برخی تیترهای دیگر این موضوع را برجسته کردند.
البته باید به این موضوع اشاره کرد که تمام این اظهار نظرها و تخریب هایی که انجام گرفت در طی این چندماه با اسناد و مدارک و یا اظهار نظر کارشناسان خبره رد شد و علنی شدن پروژه قم هراسی بیش از پیش مشخص شد.
اما آنچه که مشخص است آن است که پروژه قم هراسی همچنان با قدرت ادامه دارد و دشمنان داخلی و خارجی دست از تلاش برنمی دارند.
در روزهای اخیر نجمه جودکی مجری که در ماه های قبل هم با اظهارنظرهای خود حاشیه سازی هایی را در رسانه ملی ایجاد کرده بود این بار با اظهار نظر غیرکارشناسی و بی پایه و اساس خود منشا ورود ملخ ها به تهران را از قم دانست.
همچنین باید به این مسئله اشاره کرد که چرا باید در یک برنامه تلویزیونی که از شبکه سراسری در حال پخش است به شوخی اعلام شود که منشا ملخ ها از قم است؟ در حالی که محیط زیست تهران در این خصوص اعلام کرده بود که ملخ های پایتخت بومی اند و در سال‌های گذشته در مناطق مستعد جنوبی تهران تخم‌گذاری کرده‌ بودند.
در هر صورت این اظهار نظر نابجا توسط این مجری تلویزیون باعث انتقادهای بسیاری از سوی شهروندان قمی شد که جا دارد مسئولان صدا و سیما در خصوص این موضوع به این مجری تذکر و اقدامات لازم را انجام دهند و این فرد به صورت رسمی از همان شبکه از مردم قم عذرخواهی کند.
همچنین مسئولین استان باید به صورت قانونی پیگیر این اظهار نظر اشتباه باشند تا در آینده کسی نتواند در خصوص قم و مردم قم چنین اظهار نظرهای غیر کارشناسی انجام دهد.


انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/19933
اخبار مرتبط

نظرات شما