نماینده ادوار مجلس در گفتگو با قم فردا:

تحریم نیروی انتظامی اوج گستاخی استکبار جهانی را نشان می‌دهد/ هدف این کشور ضربه زدن به امنیت ملت ایران است

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم نیروی انتظامی اوج وقاحت و گستاخی استکبار جهانی را نشان می‌دهد و این مهم را ثابت می‌کند که هدف این کشور ضربه زدن به آرامش و امنیت ملت ایران است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا آشتیانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، ، با اشاره به تحریم نیروی انتظامی از سوی آمریکا اظهار داشت: خصومت آمریکا با جمهوری اسلامی ایران تمام‌شدنی نیست که مختص امروز و فردا باشد، از اول انقلاب تاکنون تمام روسای جمهور آمریکا نسبت به ایران این عقده رادارند و به روش‌های مختلف از جنگ نیابتی گرفته تا تحریم و ...... را این عقده و نفرت خودشان را عملی کرده‌اند.

وی ادامه داد: کوتاه شدن دست استکبار جهانی از منابع نفتی و ذخایر کشور موجب شده است که این کشور دست به این اقدامات بزند و قطعاً این کارها و برنامه‌ریزی‌ها ادامه خواهد داشت.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی تحریم نیروی انتظامی را موردتوجه قرارداد و بیان داشت: تضعیف نیروهای نظامی در جهت تضعیف روحیه مردم صورت می‌گیرد اما نکته قابل‌توجه این هست که نیروی انتظامی مأموریتش در داخل کشور است و در راستای امنیت جان، مال و ناموس مردم فعالیت می‌کند.

وی ادامه داد: تحریم نیروی انتظامی اوج وقاحت و گستاخی استکبار جهانی را نشان می‌دهد و این مهم را ثابت می‌کند که هدف این کشور ضربه زدن به آرامش و امنیت ملت ایران است.

آشتیانی تمامی تهدیدها و رجزخوانی سران آمریکا را توخالی عنوان کرد و گفت: درزمینهٔ صادرات بنزین به کشور ونزوئلا نیز ما شاهد تهدیدهای آمریکا بودیم اما در عمل هیچ غلطی نتوانستند انجام بدهند.


انتهای پیام/110
 
http://www.qomefarda.ir/19975
اخبار مرتبط

نظرات شما