دمای قم به 42 درجه می‌رسد

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به 42 درجه خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در بعد از ظهر افزایش سرعت وزش باد  است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 19 درجه و 42 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 20 درجه و 41 درجه است، فردا آب و هوای استان قسمتی ابری در بعد از ظهر افزایش ابر، در برخی مناطق رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید موقتی است.

قاضی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد نسبتا شدید در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر 50 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 19 درجه و 42 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 19 درجه و 42 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 32 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 19 درجه و منطقه کوه سفید با 42 درجه بود.
انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/20123
اخبار مرتبط

نظرات شما