مدیرکل کمیته امداد استان قم:

شور عاطفه ها در آستانه سال تحصیلی برگزار می شود

مدیرکل کمیته امداد استان قم از برگزاری شور عاطفه ها در آستانه سال تحصیلی از 22 شهریور تا 11 مهر امسال برای تأمین نیازهای تحصیلی 4532 دانش آموز نیازمند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، اکبر میرشکار در گفتگو با خبرنگاران ضمن قدردانی از مردم نیکوکار استان ، اظهار داشت: امسال بدلیل شیوع ویروس کرونا فضای آموزشی کشور از حضوری به غیرحضوری تغییر کرده است.
وی ادامه داد: با توجه به تورّم و شرایط اقتصادی جامعه یکی از مشکلات دانش آموزان مناطق محروم و کم برخوردار شهری و روستایی، کمبود وسایل آموزشی از راه دور برای ادامه تحصیل به شمار می رود.
مدیرکل کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه در استان، ۴۵۳۲ دانش آموز تحت حمایت این نهاد هستند ابراز داشت: بسیاری از این دانش آموزان از ابزار لازم آموزش از راه دور بی بهره اند.
وی افزود: امسال شور عاطفه ها، از ۲۲ شهریورماه لغایت یازدهم مهرماه با شعار «همدل می شویم برای مهربانی در مهر» برای تأمین نیازهای تحصیلی دانش آموزان محروم با اولویت ملزومات آموزش غیر حضوری و لوازم التحریر در استان قم نیز همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
مدیرکل کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه ادارات پنچگانه و پایگاه های این نهاد در سطح شهر و مراکز نیکوکاری استان آماده دریافت کمک های مردمی هستند خاطرنشان شد: مردم و خیران گرامی می توانند وجوه نقدی خود را نیز از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۱۲۵ و کد دستوری #۰۲۵*۸۸۷۷* پرداخت کنند.


انتهای پیام/


http://www.qomefarda.ir/20166
اخبار مرتبط

نظرات شما