مجید آخوندی رئیس ستاد انتخابات رسانه ملی شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مجید آخوندی، معاون سیاسی سازمان صداوسیما به ریاست ستاد انتخابات این سازمان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره شورا‌های اسلامی‌شهر و روستا و اولین میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب شد.

دکتر علی عسکری، رئیس رسانه ملی در این حکم، اطلاع رسانی به موقع، دقیق، صحیح و مستمر با رعایت اصل بی طرفی، تولید برنامه‌های متنوع و جذاب به منظور افزایش آگاهی عمومی و زمینه سازی مناسب برای حضور پرشور آحاد ملت ایران پای صندوق‌های رأی و برگزاری انتخاباتی در تراز گام دوم انقلاب اسلامی را از راهبرد‌های رسانه ملی برشمرد.

وی در این حکم انتظارات خود از این ستاد را اینگونه عنوان کرد که ضمن هدایت، ایجاد هماهنگی و بهره گیری بهینه از همه ظرفیت‌های سازمان در تحقق اهداف ترسیم شده، در نظارت بر حسن اجرای این سیاست‌ها اهتمام جدی به عمل آید.

طبق حکم رئیس سازمان صداوسیما، مجید آخوندی می‌بایست نتایج ارزیابی‌ها و تحلیل‌ رویداد‌های مرتبط با انتخابات، تصمیمات نهایی در مقاطع مختلف، اقدامات صورت گرفته و نتایج نظارت بر عملکرد بخش‌های مرتبط سازمان را به صورت متناوب به دکتر علی عسکری گزارش دهد.
انتهای پیام/


http://www.qomefarda.ir/20279
اخبار مرتبط

نظرات شما