دختری به خاطر تقلب پدرش در بازی منچ، او را به دادگاه کشاند!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، بازی منچ و مار و پله Ludo king یکی از بهترین بازی‌های آنلاین رایگان است که امروزه با شیوع بیماری کرونا و درخانه ماندن افراد، بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفته است. Ludo king توسط شرکت بازی سازی هندی به نام Gametion در فوریه سال ۲۰۱۶ انتشار یافت. این بازی برای هر

حال چقدر می‌تواند جدال بر سر Ludo جدی شود؟ زن ۲۴ ساله‌ای از پدرش برای تقلب در بازی Ludo، شکایتش را به دادگاه خانواده‌ای در بوپال (شهری از کشور هند) ارائه کرد که این اوضاع روند جدی و در عین حال خنده دار به خود گرفت. این زن احترام خود را نسبت به پدرش از دست داده و از او متنفر شده است. او حتی می‌خواست همه روابطش را با پدرش قطع کند و نمی‌خواست او را "پدر" صدا کند.

دلیل این کار این است که او آنقدر به پدرش اعتماد داشت که انتظار نداشت در بازی "تقلب" کند. اوضاع برای زن به گونه‌ای وخیم‌تر شد که مجبور شد پس از حادثه چهار جلسه به مشاور مراجعه کند. این زن در جلسات مشاوره گفته بود که نمی‌تواند باور کند پدرش که این‌ همه به او اعتماد داشته است، بتواند این کار را با او انجام دهد. ساریتا گفت که او باور کرده که پس از این حادثه هیچ رابطه‌ای بین او و پدرش وجود ندارد.
انتهای پیام/


http://www.qomefarda.ir/20640
اخبار مرتبط

نظرات شما