یادداشت مدیر مسئول؛

تفاوت آشکار اظهارات معاون شهردار با واقعیت‌های منطقه جمکران/ لطفاً با مردم صادق باشید

معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم در حالی از ارائه خدمات به ساکنان منطقه جمکران خبر داده است که با واقعیت‌های موجود فاصله دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، غلامرضاجانقربان معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم روز دوشنبه در نشست خبری شهردار قم در پاسخ به سؤالی در خصوص مشکلات منطقه جمکران اظهار داشت: در روستاهای جمکران حدود 13 هزار نفر سکونت دارند که امروز جزء بافت شهر محسوب می‌شوند و از شهرداری خدمات دریافت می‌کنند و حتی شهرداری برای آن‌ها پروانه هم صادر می‌کند.
این‌که ساکنان منطقه از شهرداری در قبال پرداخت هزینه‌های متعارف پروانه ساخت دریافت می‌کنند، کاملاً درست و واقعی است اما این‌که ساکنان منطقه خدمات دریافت می‌کنند با واقعیت‌های موجود فاصله‌ای زیادی دارد.
در گزارش‌هایی که از این منطقه تهیه‌شده، ساکنان این منطقه به‌شدت از عدم خدمات‌دهی شهرداری گلایه دارند حتی کم‌کاری شهرداری باعث شده سایر دستگاه‌های خدمت رسان مانند شرکت توزیع نیروی برق و شرکت گاز استان قم در اجرای خدمات با مشکلاتی مواجه شوند.
عدم وجود فضای سبز و مکان‌های تفریحی، عدم آسفالت‌ریزی برخی از معابر، نبود ایستگاه اتوبوس، عدم تعریض خیابان‌ها و.... حداقل‌ترین خواسته‌های ساکنان این منطقه است که عملیاتی نشده است.
در این میان باید از معاون شهردار پرسید که کدام‌یک از این خدمات در این منطقه ارائه می‌شود؟
نه این‌که یکی از قدیمی‌ترین ساکنان این منطقه می‌گوید در حسرت کاشتن یک درخت از سوی شهرداری است.
آیا بهتر نیست این مقام مسئول کم‌کاری‌های صورت گرفته در حق این شهروندان را قبول کند و یا حداقل نمک بر روی زخم آن‌ها نپاشد.

عباسعلی محمدی مطلع
انتهای پیام/110 
http://www.qomefarda.ir/20782
اخبار مرتبط

نظرات شما