راه‌اندازی ۱۱ پارکینگ موتورسیکلت در هسته مرکزی شهر قم

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: 11 پارکینگ موتورسیکلت در هسته مرکزی شهر قم راه‌اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، عباس ذاکریان با توجه به نیاز ساماندهی موتورسیکلت‌ها در مرکز شهر، اظهار داشت: بعد از آرام‌سازی هسته مرکزی شهر و اجرای محدودیت‌های ترافیکی یکی از چالش‌های شهروندان پارک موتورسیکلت‌ها در پیاده‌روها و اطراف خیابان‌ها است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم مطالبه شورای اسلامی شهر و مردم برای ساخت پارکینگ در هسته مرکزی شهر را نقطه آغاز نهضت ساخت پارکینگ در سال ۹۹ دانست و افزود: با توجه به اختصاص دوباره بودجه دو سال گذشته برای ساخت پارکینگ این طرح با اولویت ساخت پارکینگ موتورسیکلت آغاز شد.

ذاکریان اظهار کرد: چهارراه بازار کوچه وحدت، چهارراه بازار، جنب پاساژ شمس‌العماره، جنب پاساژ الزهرا، تقاطع انقلاب و عمار یاسر، انتهای پارکینگ شرقی تعدادی از پارکینگ‌های مشخص‌شده است.

وی ادامه داد: مقابل صحن حضرت فاطمه(س)، کنار پل علیخانی مقابل دادسرا، مقابل دادگستری، مقابل پاساژ قدس ،کوچه دوم خیابان ۱۹ دی نیز برای پارک موتورسیکلت‌ها آماده‌شده است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با تأکید بر پارک موتورسیکلت در محدوده‌های مشخص‌شده، بیان کرد: در صورت عدم رعایت ممنوعیت پارک در پیاده‌روها و خیابان‌ها، موتورسیکلت توقیف‌شده و به پارکینگ پارک‌سوار شمالی منتقل می‌شود.

ذاکریان با درخواست از راکبان موتورسیکلت مطرح کرد: رعایت قوانین و مقررات علاوه بر ساماندهی هسته مرکزی شهر و سهولت رفت‌وآمد عابران پیاده در حفظ ایمنی و کاهش سرقت موتورسیکلت‌ها تأثیر بسیاری خواهد داشت.
انتهای پیام/


http://www.qomefarda.ir/21118
اخبار مرتبط

نظرات شما