راز‌هایی که نحوه حمل کردن کیف از شخصیت شما فاش می‌کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، ما در طول روز کار‌های زیادی را انجام می‌دهیم که برای برخی از آن‌ها هیچ گونه اراده‌ای نداریم و در ضمیر ناخودآگاه ما ثبت شده‌اند که این رفتار‌ها می‌توانند شامل نحوه نشستن، نحوه در دست نگه داشتن یک وسیله و یا حمل کیف باشند، اما نکته جالب اینجاست که همین کار‌های ساده, حقیقت‌های زیادی از شخصیت ما را برملا می‌کنند.

این آزمایش غافلگیرکننده ممکن است به شما کمک کند تا دریابید که سبک حمل کیف شما چه چیزی درباره شخصیتتان می‌گوید.

حمل از پشت

آیا شما جزء افرادی هستید که دوست دارید همیشه با کوله‌پشتی بیرون بروید؟

این نوع حمل کردن کیف ممکن است به این معنی باشد که شما فردی ماجراجو هستید که همیشه برای رفتن آماده‌اید و به دیگران اهمیت زیادی می‌دهید و مردم شما را با اشتیاق دنبال می‌کنند.

تست شخصیت مطابق با حمل کیف

نگه داشتن در یکی از دست‌ها

نگه داشتن کیف در یکی از دست‌هایتان, می‌تواند نشانه این باشد که شما عشق را به خوبی کنترل می‌کنید و داشتن اطلاعات جزئی و حتی خرده اطلاعات درباره یک موضوع برای شما اجباری است.

به دست آوردن دقیق‌ترین اطلاعات درباره دیگران برای شما کار بسیار ساده‌ای است، اما به شرطی که آن‌ها از مسئله خبر داشته باشند. چرا که فرد بسیار قابل اعتمادی هستید.

حمل کیف روی یک شانه

وقتی کیف در کنار دست شما باشد، بیرون کشیدن یک کتاب از داخل آن کار بسیار راحتی خواهد بود؛ بنابراین، کسانی که کیف خود را روی یک شانه‌شان حمل می‌کنند بسیار اهل مطالعه هستند.

 اگر داستان زندگیتان را برای این گونه افراد تعریف کنید، ممکن است به خوابی عمیق فرو بروند، اما به گونه‌ای رفتار می‌کنند که شما متوجه نشوی.  یعنی چشمانشان باز است و فقط با سر خود حرف‌های شما را تأیید می‌کنند.

ضربدری انداختن کیف

این احتمال وجود دارد که با ضربدری حمل کردن کیفتان، سعی دارید که ثروت خود را به رخ بکشید, اما سخاوت, یکی از ویژگی‌های بارز شماست که باید درباره سخاوت بیش از حد خود، احتیاط بیشتری به خرج بدهید, چراکه دیگران می‌توانند از آن‌ها سوءاستفاده کنند.

البته باید به این نکته مهم هم توجه کنید که این نوع نگه داشتن کیف، آن را در برابر دزدیده شدن محافظت می‌کند.

نگه داشتن کیف جلوی بدن

متفاوت و منحصر به فرد بودن در جامعه هیچ ترسی برای شما ایجاد نمی‌کند و کنجکاویتان مشخصه بارز شماست؛ علاوه بر این، تصویرپردازی قوی و یادگیری سریع، هدیه‌هایی طبیعی هستند که از طرف خداواند به شما اهدا شده است.

شما چگونه کیف خود را حمل می‌کنید؟ آیا این گفته‌ها درباره شخصیت شما حقیقت داشت؟
انتهای پیام/


http://www.qomefarda.ir/21365
اخبار مرتبط

نظرات شما