برای اولین در کشور؛

طرح توانمندسازی حضور بانوان در بورس، فرصتی برای حضور موفق بانوان در بازار سرمایه

اجرای اولین بار طرح توانمندسازی حضور بانوان در بورس فرصتی است که می‌تواند موجب حضور موفق بانوان در بورس شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  بازار بورس در ماه‌های اخیر روزهای پرنوسانی را پشت سر گذاشته است به‌طوری‌که بعد از رونقی چندماهه، روزهای خوبی را سپری نمی‌کند اما این پایان کار بازار سرمایه نیست.
بازار سرمایه در همه کشورهای دنیا محلی برای سرمایه‌گذاری منطقی و سودآوری حساب‌شده به شمار می‌رود و به همین منظور نباید با نوسانات مقطعی از حضور در آن چشم‌پوشی کرد.
در این میان ضرورت ورود آگاهانه و خریدوفروش منطقی در این بازار آنلاین نیازمند فراگیری دانش بورس است.
در این میان مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم برای اولین بار در کشور طرح توانمندی سازی حضور بانوان در بورس را برگزار می‌کند که می‌تواند به شناخت زنان از این بازار کمک شایانی بکند.
دکتر شاهین صادقی نسب در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اجرای طرح توانمندسازی حضور زنان در بورس اظهار داشت: در یک خانواده موفق زن و مرد باید وظایف خود را به‌گونه‌ای انجام دهند تا کانون خانواده همیشه گرم و مستحکم باشد.


وی ادامه داد: وضعیت تورمی کشورمان و مشکلات زیادی که بیماری کرونا آن را ایجاد کرده است این الزام را برای خانواده‌ها ایجاد کرده است که زن و مرد هر دو در جهت رفع مشکلات معیشتی و ثبات مالی در فعالیت‌ها شرکت کنند اما در این میان بسیاری از مشاغل به‌گونه‌ای است که زنان برای انجام آن باید در بیرون از منزل حضور یابند.
صادقی نسب تأکید کرد: طبیعتاً در چنین وضعیتی مشاهده می‌شود که زنان در انجام کارهای روزمره خودشان در خانواده با مشکلاتی روبرو می‌شوند.
وی ادامه داد: به یاری خداوند در سال جهش تولید مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم با همکاری معاونت زنان ریاست‌جمهوری طرح توانمندسازی بانوان را برای اولین بار در کشور با رویکرد آموزش بورس در استان قم برگزار می‌کند.
سرپرست طرح توانمندسازی بانوان در بورس تصریح کرد: مزیت این طرح این است که زنان با حفظ سمت والای مادری و مراقبت از کیان خانواده می‌توانند با کسب مهارت در محیط خانواده به چرخه رشد اقتصادی کمک چشمگیری کنند.


وی خاطرنشان کرد: بنابراین ضروری به نظر می‌رسد برای بانوانی که دغدغه معیشت، وضعیت اقتصادی خانواده خود رادارند و شرایط کار در بیرون از منزل برای آن‌ها فراهم نیست در این طرح شرکت کرده و بتوانند درراه توسعه اقتصادی گام بردارند.
مشاور عالی مؤسسه خاتم بابیان این‌که این دوره به‌صورت مجازی برگزار می‌شود، تأکید کرد: شرکت‌کنندگان در این طرح گواهینامه معتبر دریافت می‌کنند.
گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این دوره‌ها مشخصات خودشان را به شماره تلفن 09223982436 در پیام‌رسان‌های ایتا و تلگرام ارسال کنند.


انتهای پیام/110


http://www.qomefarda.ir/21466
اخبار مرتبط

نظرات شما