قم فردا گزارش می دهد؛

انتقام سخت از قاتلان حاج قاسم سلیمانی در راه است / جوانان جبهه جهانی شباب المقاومه در خط مقدم انتقام گیری

هر چند که سیلی اولیه تنها چند روز بعد از شهادت سردار سرافراز اسلام با حمله موشک های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه نظامی عین الاسد زده شد اما این تازه اول راه بود و انتقام قطعی در راه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  13 دی‌ماه سال گذشته بود که متجاوزان آمریکایی - اسرائیلی در فرودگاه بغداد حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی مهندس را در اقدامی جنون‌آمیز و تروریستی به شهادت رساندند.
حاج قاسم سلیمانی که خود چندی پیش از آن وعده شهادتش را داده بود و حتی کفن مبارک خودش را در دیدار آخرش با مراجع عظام تقلید به همراه داشت، به آرزوی دیرینه خودش رسید اما این پایان کار برای جبهه مقاومت نبود.
هرچند که سیلی اولیه تنها چند روز بعد از شهادت سردار سرافراز اسلام با حمله موشک‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه نظامی عین بلاسد زده شد اما این تازه اول راه بود و انتقام قطعی در راه است.
جوانان جبهه مقاومت در یک سال گذشته در همایش‌ها و برنامه‌های مختلفی که برگزار شده بر قطعی بودن انتقام سخت تأکید کرده‌اند، موضوعی که در همایش دیروز که با عنوان جبهه جهانی شباب المقاومه و با شعار کربلا طریق القدس بار دیگر تأکید شد.
انتقام جبهه مقاومت از قاتلان سرداران مقاومت قطعی است


آیت‌الله اعرافی رئیس هیات امنای جبهه جهانی شباب المقاومه و مدیر حوزه‌های علمیه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: انتقام جبهه مقاومت از قاتلان یک انتقام قطعی است و رها نخواهد شد، تشیع جنازه باشکوه این دو شهید بزرگ سرآغازی برای شکست و انتقام از شهادت سرداران مقاومت خود بود.
وی با بیان این‌که شهید سلیمانی و ابو مهدی مهندس از نمادهای بصیرت، درک درست از شرایط بین‌الملل و اسوه‌های اخلاق و معنویت بودند، ادامه داد: پیام این دو شهید این بود که شایسته نیست امت اسلام با وجود سرمایه‌های بزرگ و بی‌نظیر مادی، انسانی، استراتژیک، تمدنی و ثروت های معنوی و با بیش از یک میلیارد و نیم جمعیت و 50 کشور مستقل بازیچه کشورهای غربی و به‌خصوص دولت پوشالی اسرائیل باشد.
مدیر حوزه‌های علمیه کشور خاطرنشان کرد: پیام این دو شهید این است که چرا امت اسلام باید در شرایطی باشد که ارتش یک قدرت پوشالی مانند اسرائیل بتواند تمام کشورهای مستقل اسلامی را تحت تأثیر خود قرار داده و با مقدرات اسلام بازی کند.

هنوز انتقام خون سردار سلیمانی گرفته نشده است


احمد امیرآبادی فراهانی ضمن گرامیداشت ایام شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در گفتگو با خبرنگارپایگاه خبری تحلیلی قم فردا، اظهار داشت: حاج قاسم سلیمانی ویژگی های خاص و منحصر به فردی داشت در برخورد با احزاب و گروه های سیاسی مختلف گرفته تا دفاع از حقوق مردم، دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی، در ولایت پذیری، در اخلاص، در عمل، در جانفشانی، در راه وطن و ملت در همه اینها منحصر به فرد بود و می توان به جرات گفت چنین شخصیت هایی کم پیدا می شود که چنین خصوصیت هایی در یک فرد کاملاً وجود داشته باشد.

 نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم‌داری و خدمت بی‌منت به مردم، دفاع از نوامیس مردم در مقابل تروریست‌ها و داعش و این‌که حاج قاسم شب و روز نمی‌شناخت و از ملت دفاع می‌کرد باعث شد که در دل ملت ایران جای بگیرد و به‌عنوان سردار دلها مطرح شود.
امیرآبادی بیان داشت: یک سال است داغ ملت تازه است یک سال که چیزی نیست هیچ‌گاه سردار سلیمانی از دل، ذهن و قلب مردم خارج نخواهد شد و همیشه در دل ملت ایران باقی خواهد ماند و به‌عنوان یک سردار ملی و کسی که در سطح منطقه و جهان اسلام به فریاد ملت‌های مسلمان رسید آن هم در مقابل داعش و تروریست‌هایی که ساخته دست آمریکا و صهیونیست‌ها بودند.

 عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: قطعاً سالیان سال داغی که بر دل ملت ایران از شهادت سردار سلیمانی نشسته داغ است غمی که توسط آمریکا و شخص ترامپ در دل ها نشسته به این زودی‌ها خارج نخواهد شد ان شاالله جوانان انقلابی این ملت به‌موقع انتقام خون سردار سلیمانی را بخصوص از شخص ترامپ خواهند گرفت.

 امیرآبادی ادامه داد: دستگاه استکبار کاری کرد که باید پاسخگوی این اقدام ابلهانه و احمقانه خودش باشد حمایت از جبهه مقاومت و حمایت از محور مقاومت خواسته همیشگی حاج قاسم سلیمانی بوده است باید در این بخش کوتاه نیاییم، عمق استراتژیک ملت ایران در محور مقاومت است و درعین‌حال آمریکا باید بداند که انتقام سخت را هنوز پیش رو داریم و جوانان این ملت در زمان و مکان مناسب انتقام خون سردار سلیمانی را خواهند گرفت.

 نماینده مردم قم تأکید کرد: بهترین راه مبارزه با آمریکا بنا به فرمایش مقام معظم رهبری خدمت به مردم است، خواسته همیشگی سردار سلیمانی خدمت به مردم بود ایشان هرسال جلساتی را به مجلس تشریف می‌آوردند و در جلسات کمیسیون تلفیق حضور داشتند و همواره درخواست ایشان این‌گونه بود که به چه نحو بودجه را بنویسیم که بیشترین اثر را بر معیشت مردم و اقتصاد کشور داشته باشد ایشان توصیه می‌کردند که بود را طوری تنظیم کنید که مشکلات مردم حل شود


گزارش از سیده زهرا موسوی


انتهای پیام/110


http://www.qomefarda.ir/23014
اخبار مرتبط

نظرات شما