آغاز رزمایش گردان های الی بیت المقدس و کوثر بسیج همزمان با دهه فجر

جانشین سپاه استان قم گفت: رزمایش گردان های الی بیت المقدس و کوثر بسیج به مناسبت ایام الله دهه فجر با مشارکت همه رده های بسیج آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سرهنگ محمدرضا موحد  ضمن تبریک به مناسبت چهل و دومین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر به مدد الهی، رزمایش گردان های الی بیت المقدس و کوثر بسیج با مشارکت همه رده های بسیج از روز ۱۲ بهمن آغاز و تا ۲۲ بهمن ماه ادامه  خواهد داشت.

وی در تشریح برنامه های این رزمایش تصریح کرد: تجمع نیروهای مسلح و گردان های بسیج با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در روز ۱۲ بهمن در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت معصومه (س) ، رژه پیاده و موتوری از حرم مطهر به سمت بیت امام خمینی (ره) ،گلباران بیت امام خمینی (ره) و رژه موتوری در سطح شهر از جمله برنامه های این رزمایش خواهد بود.

جانشین فرمانده سپاه قم افزود: از جمله برنامه هایی که در این دهه برگزار خواهد شد، تشدید گشت های رضویون و برپایی تور های ایست بازرسی توسط نیروهای بسیج و تداوم طرح شهید سلیمانی در مقابله با ویروس کرونا می باشد.

وی اضافه کرد: از ویژه برنامه های میدانی این رزمایش، اجرای خیابانی گروه های سرود با عنوان کاروان انقلاب در نقاط مختلف سطح شهر در روز ۱۲ بهمن و این دهه خواهد بود.

سرهنگ موحد از اجرای برنامه نهضت کمک های مومنانه و تهیه و توزیع ۱۰ هزار بسته حمایتی و معیشتی برای خانواده های نیازمند استان در دهه فجر و برگزاری رزمایش مواسات در تمام پایگاه های مقاومت بسیج استان نیز خبرداد.

موحد در ادامه گفت: از دیگر برنامه های این رزمایش، برگزاری حلقه های صالحین در پایگاه های بسیج مقاومت، گل افشانی قبور مطهر شهدا و دیدار با خانواده های معزز شهدای انقلاب اسلامی  خواهد بود.

جانشین فرمانده سپاه استان قم ادامه داد: برنامه نور افشانی در  سطح شهر قم و در صورت امکان در پردیسان و بخش های استان همزمان با بانگ الله اکبر در شب یوم الله ۲۲ بهمن، صورت خواهد گرفت.

موحد اظهار داشت: در روز ۲۲ بهمن همزمان با راهپیمایی خودرویی مردمی، رژه موتوری و خودرویی توسط گردان های الی بیت المقدس و کوثر بسیج ،در سطح شهر اجرا خواهد شد.


وی در پایان خاطر نشان کرد: همه برنامه های این رزمایش با رعایت اصول بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار خواهد شد.


انتهای پیام/


http://www.qomefarda.ir/23816
اخبار مرتبط

نظرات شما