پیام استاندار تهران به مناسبت نکوداشت روز ارتش

محسنی بندپی به مناسبت ۲۹ فروردین‌ماه، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران، به مناسبت فرارسیدن بیست و نهم فروردین‌ماه، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، پیام تبریک صادر کرد.

در این پیام امده است: مزین شدن روز ۲۹ فروردین ماه در تقویم کشورمان به نام پراعتلای ارتش قهرمان جمهوری اسلامی ایران، همواره یادآور حماسه، بصیرت، جانفشانی و میهن‌پرستی مردانی است که دل در گرو اسلام رحمانی داشته و با تأسی از فرهنگ ایثار و شهادت، هر گزند، توطئه و خصمی را از سوی دشمنان کوردل این مرز و بوم به دور نگاه داشته‌اند.
مردم فهیم ایران، مجاهدت‌های بی‌بدیل غیورمردان ارتش در پاسداشت از آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی و حراست و صیانت از خاک پرگهر میهن عزیز را در لوح اذهان خود مانا کرده و از خودگذشتگی‌های این قهرمانان را در یاری‌رسانی به هم‌وطنان در حوادث تلخ سیل اخیر، به سان بزنگاه‌های تاریخی گذشته از یاد نخواهند برد.
همان‌گونه که مقام معظم فرماندهی کل قوا در بیانات خود مورد تاکید قرار دادند، دست برادری دادن ارتش و سپاه، حرکتی زیبا پس از حرکت زشت آمریکایی‌ها بود و بدون تردید، توطئه‌های استکبار جهانی، زین پس نیز با وفاق، انسجام و همدلی نیروهای مسلح جان‌نثار ایران اسلامی به سرنوشت شکست و ناکامروایی، محکوم خواهد ماند.
اینجانب، فرارسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به تمامی مردان بی‌ادعای ارتش در اقصی نقاط وطن، بخصوص یگان‌های مستقر در استان تهران تبریک و تهنیت عرض کرده و ضمن نثار درود بر ارواح طیبه شهدای گرانسنگ، عافیت و فیروزمندی رشیدمردان ارتش را از پیشگاه ربوبی پروردگار خواستارم.
انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/6841
اخبار مرتبط

نظرات شما