حجت الاسلام آشتیانی در گفتگو با قم فردا:

هدف آمریکا جنگ روانی و اقتصادی است / برخی از خواص دچار اشتباه محاسباتی شده‌اند

نماینده سابق مردم قم در مجلس شورای اسلامی بابیان این‌که برخی از خواص دچار اشتباه محاسباتی شده‌اند، گفت: هدف آمریکا جنگ روانی و اقتصادی علیه ملت ایران است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا آشتیانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، بابیان این‌که نباید گول برخی از اظهارنظرهای افراد ناآگاه را خورد، اظهار داشت: آمریکایی‌ها در ماه‌های اخیر یک مقدماتی را مهیا کرده بودند که متأسفانه برخی از خواص داخلی این مقدمات را زمینه‌چینی این کشور برای جنگ عنوان کردند.

وی بابیان این‌که جنگ فیزیکی بین آمریکا و ایران رخ نخواهد داد، بیان داشت: جمهوری اسلامی ایران یک قدرت و توانی دارد که امریکا امکان این را ندارد که کشورمان وارد جنگ شود.

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تأکید کرد: در هفته‌های اخیر خود آمریکایی بلافاصله اعلام کردند که قصد جنگ ندارند و بارها از راه‌های مختلف این پیام را به جمهوری اسلامی ایران دادند.

وی افزود: با بررسی‌هایی که صورت گرفته مشخص‌شده آمریکایی‌ها توان جنگ رودررو با جمهوری اسلامی ایران را ندارند و علاوه بر این نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران امتحان خودشان را در سال‌های اخیر به‌خوبی پس داده‌اند و قطعاً آمریکا در دام جنگ با جمهوری اسلامی ایران که برخی از کشورهای منطقه و اسرائیل برایش تدارک دیده‌اند، نخواهد افتاد.

آشتیانی تصریح کرد: هدف آمریکا از لشگر کشی به منطقه ایجاد جنگ روانی و اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران تا بدین‌وسیله به اهداف شوم خود برسد.

وی تأکید کرد: اگر آمریکا توان جنگ داشت تاکنون بارها علیه جمهوری اسلامی اعلان‌جنگ کرده بود.


انتهای پیام/110
http://www.qomefarda.ir/8232
اخبار مرتبط

نظرات شما