برادر شهید مدافع حرم «مجید سلمانیان» گفت: بارزترین خصوصیات اخلاقی برادر شهیدم، خوش رویی و شوخ طبعی بود.
مادر شهید محمود رادمهر: «هر وقت از او مسئولیتش را می‌پرسیدم می‌گفت هیچ کاره هستم.»
این روزها مراسم عزاداری سنواتی دهه آخر صفر در منزل شهیدان زین الدین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با حضور مادر معزز شهیدان زین الدین در حال برگزاری است.
پس از ماه ها درگیری، اکنون بسیاری از نقاط شهر لس آنجلس ویران شده اند.
رسانه‌های اروپایی فیلمی از گل‌های برتر اسطوره‌های فوتبال جهان را منتشر کرده اند.
بخشی از صحبت‌های حضرت آیت الله خامنه‌ای درباره عزل شدن بنی صدر از فرماندهی کل قوا در مستند «در لباس سربازی» پخش شده است که آن را مشاهده می‌کنید.
جمعی از مستندسازان اربعین و فعالان عرصه ساخت مستندهای روایی و جنگ از جمله محمد حسین رضایی، حسین نصیری و جواد یقموری با حضور در خبرگزاری حوزه به ارایه نظرات خود در خصوص ساخت مستند در این ژانر تخصصی پرداختند.
پسرخاله فرح پهلوی: قرار بود صدام بعد از کشتار مردم و فتح خاک ایران آن را به واسطه تیمسار اویسی به خانواده شاهنشاهی تحویل دهد.
وزیر ارتباطات برای چندمین بار از پاسخگویی فرار کرد و گفت: راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات فقط بر عهده وزارت ارتباطات نبود.
جعفری مدیرگروه سلامت محیط و کار مرکز بهداشت استان قم در میزگرد بررسی ابعاد عزاداری ماه محرم گفت:بازرسان بهداشت بر برگزاری مراسم های عزاداری نظارت خواهند داشت.
حسن مالکی نژاد رئیس کمیسون فرهنگی شورای شهر قم و از مداحان اهل بیت گفت: هماهنگی های لازم برای برگزاری عزاداری ها صورت گرفته است
صفر تا صد ماجرای تروریستی خواندن حزب الله از سوی آلمان و ارتباط آن با جاسوسی "میشائیل کلور برشتولد" سفیر آلمان در تهران برای صهیونیستها را می توانید در این فیلم مشاهده کنید.
مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه عصر امروز در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
مرحله دوم رزمایش کمک های مؤمنانه به صورت متمرکز و هم‌زمان با سراسر کشور امروز مصادف با روز ولادت حضرت امام حسن(ع) در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.