پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
تولید زن و مرد مصنوعی در چین
چینی ها پس از پیشی گرفتن در ساخت انواع اسباب بازی ها، لباس، کیف و کفش، تسبیح چینی، آجیل چینی، لاک وضو مختص زنان مسلمان، این بار برای کسب درآمد بیشتر و زیر سوال بردن ارزش های والای انسانی اقدام به تولید زن و مرد مصنوعی کرده اند که می تواند همه اعمال و رفتار یک انسان واقعی را انجام دهد و....

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "قم فردا" ، وبلاگ "بوستان حجاب" نوشت

چینی ها پس از پیشی گرفتن در ساخت انواع اسباب بازی ها، لباس، کیف و کفش، تسبیح چینی، آجیل چینی، لاک وضو مختص زنان مسلمان، این بار برای کسب درآمد بیشتر و زیر سوال بردن ارزش های والای انسانی اقدام به تولید زن و مرد مصنوعی کرده اند که می تواند همه اعمال و رفتار یک انسان واقعی را انجام دهد و متاسفانه در حال توزیع در بازارهای دنیا، به ویژه کشورهای اسلامی می باشد.


این خبر حاکی از آن است که چشم بادامی ها نیز همانند کشورها اروپایی، آمریکایی همرا با اندیشه های صهیونیستی دین را هدف قرار داده اند و پروژه اسلام ستیزی خود را به صورت رسمی از مدت ها پیش کلید زده اند.

 
پروژه اسلام ستیزی چینی ها از آنجا آغاز شد که مدتی پیش شلوارهای جین که پشت آن ها به نام جلاله الله منقش بود را روانه کشورهای مسلمان به ویژه بازار های تهران و سایر شهرستان های ایران کرده بود، کمی بعد از آن لاک مختص وضو برای زنان مسمان را وارد بازار کرد.
 
 مدتی بعد نیز قرآن های دیجیتال چینی وارد بازار شد که در برخی از آیات و سوره های قران تعمدا تحریفاتی صورت داده بودند. به عنوان مثال می توان به تحریف تعمدی که در سوره یس صورت گرفت بود اشاره داشت. که به سرعت توسط دولت از ورود و توزیع آن جلوگیری به عمل آورد.
 
اما باز هم چینی ها بیکار ننشستند و این بار انسان های مصنوعیِ پیشرفته تری نسبت به عروسک های انسان نمایی که در سال های گذشته به منظور ترویج فحشا وارد بازار کشورهای اسلامی کرده بودند را به صورت گسترده توزیع می کنند. 
   
یک سایت چینی در مصاحبه ای با صاحب شرکت تولید کننده این عروسک های انسان نما گفت: هدف ما سازندگان انسان مصنوعی کمک به جامعه بشری است! بخصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می برند!
 
شایان ذکر است این محصول غیر اخلاقی تمام جامعه بشری را به دور از اندیشه های مذهبی نشانه گرفته است و با تبلیغات گسترده ای که  از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان و چینی تبلیغ می شود با گستره توزیعی که چین در دست دارد به سادگی این محصولات "زنان و مردان مصنوعی " را به بازار کشورهای تحت سلطه اش ارسال می کند.
 
کشورهای اسلامی، به خصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس در ماه های گذشته با توزیع فراوان این محصولات توسط چین مواجه شده اند. بر اساس آمارهای منتشر شده در چند ماه گذشته محموله های زیادی از این محصولات توسط کشورهای اسلامی مصادره شده است و اجازه ورود قانونی پیدا نکرده اند؛ اما محموله های زیادی هم بصورت قاچاق با توزیع بالا وارد کشورهای اسلامی شده است. 
 
کشور چین که عنوان "غول اقتصادی دنیا" را برای خود برگزیده است محصولاتی با مضمون غیر اخلاقی را در سایه این عنوان، جهت ترویج فساد و فحشا تولید می کند و هدف عمده آن علاوه بر اسلام ستیزی آشکار، زایل کردن عقل و شعور جوانان است. بخصوص برای کشورهای اسلامی با هدف ضربه زدن به ارزش های اسلامی و بنیاد خانواده که این پروژه عظیم را به اجرا گذاشته است.
 
این محصول ضد انسانی که مخرب فکر و اخلاق جوانان در هر کشوری است با قیمت بسیار ارزان در دسترس مردم است.
 
زن مصنوعی که چینی ها در چند ماهه اخیر ساخته اند می تواند هر کارى را براى صاحب خود انجام دهد به گفته سازندگان این عروسک های مبتذل و محصولات ضدبشر، زن مصنوعی جدید بر عروسک های مشابه پیشین این امتیاز را دارد که تا ۹۹% شبیه زن های معمولی است .  
 
بر اساس این گزارش، در ساخت اعضای بدن این انسان مصنوعی از ماده سیلیکون که قابلیت ارتجاعی دارد استفاده شده و از نظر لطافت به پوست طبیعی انسان نزدیک است.
 
این مساله از آن جهت  برای بشریت نگران کننده است که باعث می شود ارزش و کرامت الهی انسان بویژه زنان زیر سوال برود.
 
این نوع وسایل ضد بشری که باعث از بین رفتن ارزش ها و تخریب افکار جوانان می شود بشدت از سوی رسانه های غربی فارسی زبان تبلیغ می شود که مشخصا با هدف ضدارزشی است.
 
یکی از نکاتی که سازندگان این محصولات مبتذل به آن دقت کرده اند این است که ساختار و جزئیات جسم این انسان مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک انسان عادی، تفاوتی نیست.
 
باید به این نکته توجه داشته باشیم که دین مبین اسلام نسبت به تشکیل خانواده، بقا نسل و پرهیز از لجام گسیختگی و هوسرانی تاکید ویژه ای دارد، حتی به دور از پرداختن به مسائل دینی این مساله باعث عدم گرایش جوانان به مسئله ازدواج و تولیدمثل می شود. عمق فاجعه به آنجا می رسد که این روند نامیمون سر انجامی جز از هم پاشیدگی کانون گرم خانواده را در برندارد.
 

مساله قابل تامل دیگر اینکه مدعیان حقوق بشر در خواب به سر می برند و نسبت به این نسل کشی عظیم مهر سکوت بر لب زده اند

منبع : کانون وبلاگ نویسان قم

منبع : کانون وبلاگ نویسان قم
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
ali
۳ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۰۷
27
27
خيلي هم خوبه
پارسا
خیلی عالی میشه
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۳۷
پارسا
چرا مطلب منو تحریف کردین من کی گفتم خیلی عالی میشه؟
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۱۷
پارسا
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۱۵
26
13
برای مردانی که بویی از انسانیت نبرده اند این عروسک ها مناسب است.برای مردانی که نگاه ابزاری به زن دارند.اما برای مردانی که ارزش انسانی برای زن قائلند و اورا صرفا"وسیله اطفاءعطش جنسی خود نمی خواهندو به ارزش انسانی زن احترام می گذلزندکاربردی ندارد
احمد
دختروای خودشون مانکن و عروسکند
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۱۷
یاسمن
خدا بگم این چینی هارو چیکار نکنه ما فرض بگیریم مردا دیدگاه انسانی
به ما زن ها داشته باشند ولی ایا از هوس خود میگزرند واقعا ؟
۲۲ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۳۰
شکوفه
این کار نه تنها ضد دین بلکه ضد انسانیت ضد اخلاق ضد عرف است واقعا متاسفم دوره ی اخر زمونه دیګه مسلما تو کشور ما هم خیلی ها از این انسانهای مصنوعی چینی ها استقبال میکنن متاسفم هم برای سازندش هم برای استفاده کنندش
۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰:۵۵
محسن
باید امتحان کرد تا بشه نظر داد ما که نداریم ولی هیچی طبیعیش نمیشه خاک بر سرشون پس احساس چی میشه
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۱۲
یکی بود یکی نبود
ببینید آقا محسن این کار اصلا خوب نیست من خودم مرد هستم و میتونم مردا رو درک کنم اما هیچی مثل زن خود آدم نمیشه چون میدونی تا حالا دست هیچ مردی بهش نخورده جز خودت
۲۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۴
سلی
موافقم این آدما فقط می خوان هنجارای انسانی رو از بین ببرن در ضمن جالبه بدونین که توی خود چین استفاده از این عروسکا قدغنه و فقط به کشورای ما می فرستنش
آدم بعد مدتی از عروسکا سیر میشه ولی از زن واقعیش سیر نمیشه ممکنه ناراحت بشه ولی سیر نمیشه
۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۹
....
۹ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۸:۰۹
6
5
جالبه حالا
احمد
۲۷ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱:۵۱
3
1
سلام.فردا این عروسکا رد و بدل میشه و رواج ایدزم و .... میره بالا
من
۶ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۳
4
4
سلام.یعنی این چشم بادومیا حال به هم زن ترین موجودات کره زمینن..با اون زنای زشت و هیچی ندارشون.خخخخخ.زناشو نتونستن به ایرونی جماعت بندازن میخوان عروسکاشو بندازن.خخخخخخ.چشم بادومیای کثیییبیف.همه چی خوارم که هستن.اصلا اینا بشر نیستن یه مشت نخاله رو کره زمین
بهروز
با سلام .به نظر بنده ای عروسکها خوب خواهد بود چون جوون های که نمی توانند به خاطر تجملات وتشریفات انچنانی خانمها ازدواج کنند یکی تهیه کنند ودختران پر تواقع که تا یه جوون میادخواستگاری شون ماشین وخونه و پول و.... از جون میخوان می تونند بی خیال ازدواج شن و منتظر بمونند که شوهر دلخواهشون به خواستگاریشون بیاید وموهاشو مثل دندونهشون سفیدبشه..امان از تشریفات وتجملگرایی که روز به روز جونها را از ازدواج از این سنت مقدس دور دور دورتر می کنه
۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۱
مهران
۱۶ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۲۵
6
6
همینجوری شوهر کمه چه برسع ایناهم اومدن دیه کسی زن نمیگیره خخخخ
ارش بهنيا
۲۱ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱:۰۷
8
4
باسلام ميدونيد داره چى ميشه بلايي که بسر اندلس اومد الان داره بسر مامياد .ادم حتی اگه بي زنی بميره حيف وجودش که توبغل عروسکى جاسوس خانواده ايرانى ونابودگر نسل مسلمان .
محمد....
۲۷ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۱۰
8
7
ایول چه خوب.
نه غر میزنه نه بهمون گیر میده تازه کارای انسانی انجام میده.
به نظر من که میتونه مفید باشه.
دوستان بیخودی شعار ندید.
حداقل مطمین هستید که این زنه مصنوعی بتون خیانت نکرده و نخواهد کرد.
این خودش یه حسن نیته عالیه.
سعید
۳۰ دي ۱۳۹۳ ساعت ۰:۲۷
9
5
خاک بر سر کشورهایی مانند چین و غیره که همچین غلطی می کنند
ترانه
۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۲
9
3
حتما تا چن وقت دیگه مرد مصنوعی هم تولید میشه واقعا فاتحه خوندن تو انسانیت
مصطفی
۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱:۵۱
6
6
اتفاقا برااونایی که حسابی ازطرف مقابلشون متنفرشدن عالیه
رضا
۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۲۱
8
6
جالبه
ولا خیلیم خوبه
ن شارژ میخان ن پول ن مهریه ن لباس ن هیچی ن فیس افاده
تو کشور من ک قیمت مسکن فلان قدر
قیمت پراید مزخرف ترین ماشین دنیا 21 ملیون و ...
ولا خدا پدر چینیا رو بیامرزه ی فکری بحال این جونای بدبخت کردن ولا
آقایون ک میگین بده من جون از الان بخام بکوب دارم کار میکنم ب اون خدا تا 10 سال دگ نمیتونم ی خونه 80 متری بخرم چ برسه زن
شما باید بگین نباید واردشه خب حق دارین
نگین
۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۰
3
4
بابااین چینیااسکل چفن همشون فکرکن آدم بایه عروسک بخواد...خخخخ خیلی مسخرست ولی خدایی اگه کسی این کاروکنه یعنی ارزش خودشو بایه عروسک یکی کرده فکرکن بایه عروسک خخخخخ ترکیدم ازخنده
تمنا
۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۵
5
2
سلام ممنون از اقاپارسا ویکی بودیکی نبود عزیز حدقل به خاطر خواهرمادرخودشونم که شده طرف زنو میگیرن معلومه تو این زمونه مرد هم هس ولی برا محمد مصطفی وچن نفردیگه متاسفم ببین کی ازخیانت حرف میزنه وقتی تو خودتو با یه عروسک ارضا میکنی معلومه که لایق عروسکی که جفتتون هم بازی هم باشین.وقتی مشکل داشتی عروسک حتما دلسوزت میشه!تو این زمونه دختر یا پسر فرقی نداره اگه واقعا پایبند هم باشن وهمو دوس داشته باشن همو درک میکنن وباهم کنارمیان پس لطفا به زنا توهین نکنید چون مادرخودتونم یه زنه براشماها متاسفم که فردا نسبت به بچه هاتون چقد میتونین بی غیرت باشین
مجرد
۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۵۰
8
1
تو کشور هزارتا زنگ خطر برای توجه مسؤلین و شاید صدا وسیما، خیلی وقته ک برای توجه ب جوونا ب صدا در اومده
اما کسی ککشم نگزید
ناشناس
با سلام واقعا برای جونهایی که به این مسایل اهمیت میدن متاسفم اگه ما بخوایم مثل آدم زندگی بکنیم میشه فقط باید بخواهیم . اگه همه آدم باشد عروسک جایی تو زندگی نخواهد داشت . ازدواج ممکنه . کار پیدا میشه . پول هم در میاد زندگی هم میچرخه ولی برای کسیکه بخواد وتلاش کنه امروزه همه میخوان بدون زحمت به تمام آرزوهاشون برسن .آرزوهای انچنانی آقا کل زندگیش یه روز زحمت نکشیده هیچی رم قبول نداره . پراید چیه خب تو بیا بهترشو بساز من طرفدار پراید نیستم ولی آرزو ورسیدن به آن تلاش میخواد . نه حرف زدن وغرغر کردن .
۱۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۶
قلی
۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۰
6
0
اگه چشم سیر باشه کسی دنبال این چیزا نمیره چرا تو اروپا نمی فرستن ؟؟؟؟؟؟
پريا
۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۶
5
7
خيليم خوبه، فقط من نميدونم چرا عروسك مرد نميسازن؟؟؟ خخخيلى مهمه كه برايه زنها هم يه فكرى بكنن، چون به مردها اصلا نميشه اعتماد كرد
بهار
۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۲
3
5
سلااااااام.اولا دلتونو ب اینا خوش نکنید.دوما شما پسرا خودتون ادم باشین دختر خوب زیاده.سوما هیچ عروسکی رو نمیتوان با احساس ولطایف یک خانوم مقایسه کرد.بهتره بدونیدی خانوم وسیله هوس بازی نیس ی شریک زندگیه و پشت هر زنه موفقی ی مرده موفق هستش.
لیلا
۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۸:۵۷
6
0
با نظر قلی موافقم چرا پشت مرزهای اروپا نیست عیب از خودمونه جوانها چاره ای جز این کار ندارن بیکاری بی پولی با غریزه ای که خدا گذاشته چه باید کرد آقایان که زندگی رو سخت کردن باید اون دنیا جواب این کثافت کاریها رو بدن نه جوانهای بدبخت البته با این موضوع مخالفم
آقامصطفی
سلام.به نظرم کسایی که به این سمت وسوکشیده میشن،اختلال روانی دارن،وبایدیه فکری به حال خودشون بکنن.البته باوروداین عروسکابه داخل کشورفسادوبی بندوباری اخلاقی ونگاه ابزاری به زنان جامعه به اصطلاح مسلمان بیشترشده واعتمادبه طرف مقابل برای امرازدواج کمترشده وطلاق هم ازاینی که هست بیشترمیشه.
کسایی هم که ازاین عروسکااستفاده بکنن پس ازمدتی واسشون خسته کننده میشه وصدالبته اینطوری بیشتروبیشتربه ارزش خانم هادرجامعه پی برده میشه.اصن به فکراین چیزانباشین،درسته که ازدواج کردن ودرآوردن مخارج زندگی سخت شده،ولی این دلیل نمیشه مابه این مساعل غیراخلاقی وغیرفرهنگی دامن بزنیم.
۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۹
فرید
۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۱
7
1
کمی منطقی باشید . جوانهای کشور ما که امکان ازدواج ندارند آنقدر خود ارضایی می کنند که بعد از ازدواج هم تتمه آن را می کشند. هر چیزی به جای خودش اگر استفاده بهینه شود خوب است. چه اشکالی دارد جوانی که غریضه جنسی قوی دارد تا زمانی که نتوانسته ازدواج کند از این عروسک ها استفاده کند. بهتر از آنست که راه بیافتد تو کوچه وخیابان چشمش به دنبال ناموس مردم باشد.
احمد
دمت گرم عالی بود
۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۳۷
علی
۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۴
2
2
بسیار خوب است