پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
رئیس هیئت فوتبال استان قم در گفتگو با قم فردا:
فرید کریمی در نیم‌فصل دوم بازی می‌کند / به سیاه جامگان مشاوره غلط می‌دهند
رئیس هیئت فوتبال استان قم با بیان این که فرید کریمی از نیم فصل دوم بازی خواهد کرد، گفت: متأسفانه به تیم سیاه جامگان مشاوره‌های غلطی داده می‌شود و اگر هم قرار باشد شکایتی صورت بگیرد باید از سازمان لیگ و قانون‌گذاران صورت بگیرد نه از صبای قم.

کریم بهرامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با اشاره به محرومیت فرید کریمی توسط کمیته انضباطی اظهار داشت: این کمیته وی را فعلاً از بازی‌های صبا محروم کرده است و طبق شنیده‌ها نمی‌تواند تا پایان نیم‌فصل برای صبا بازی کند ولی بعدازآن مشکلی در این زمینه وجود ندارد چراکه صبا تخلفی انجام نداده است.

وی با انتقاد از شکایت سیاه جامگان از صبای قم بیان داشت: این تیم بهتر بود در زمین مسابقه مسائل را حل می‌کرد ولی هم‌اکنون در حال فشار آوردن است و متأسفانه به این تیم مشاوره‌های غلطی داده می‌شود و اگر هم قرار باشد شکایتی صورت بگیرد باید از سازمان لیگ و قانون‌گذاران صورت بگیرد نه از صبای قم.

رئیس هیئت فوتبال استان قم تصریح کرد: کارت بازی فرید کریمی برای این دیدار صادرشده بود و وی طبق قانون متمم قرارداد هم دارد و حتی قبل از پایان خدمت سربازی هم با صبا قرارداد بسته که در هیئت فوتبال استان قم ثبت‌شده است.

وی کمیته انضباطی را مشرف به مسائل دانست و افزود: این کمیته هم معتقد است که نه صبا و نه بازیکن دچار تخلفی شده‌اند و اگر هم وی هم‌اکنون بازی نمی‌کند ظلم به آن است چراکه بازیکن که برای خود تصمیم نگرفته و برایش تصمیم گرفته‌شده است.

بهرامی بابیان اینکه برخی در حال فشار آوردن و واردکردن صبای قم به حاشیه هستند تأکید داشت: متأسفانه معمولاً تیم‌هایی که در حال نتیجه‌گیری هستند برخی برایشان حاشیه درست می‌کنند تا وفاق و همدلی تیمی را در آن‌ها از بین ببرند و در این موضوع هم آقایان از این فرصت در حال استفاده هستند تا صبا را با حاشیه روبرو کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه کادر فنی و مدیریت صبای قم حرفه‌ای‌تر از آن هستند که خود و تیم را درگیر این مسائل حاشیه‌ای کنند.

انتهای پیام/ها

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .