سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
سرمربی تیم آذرخودرو:
قم در سوپر لیگ کاراته نماینده ای نخواهد داشت
سرمربی تیم آذرخودرو مشکلات مالی را سد راه شرکت در مسابقات سوپر لیگ دانست و گفت: استان قم نماینده ای در این رقابت ها نخواهد داشت.

 غلامرضا دباغیان در گفتگو با خبرنگارپایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با اشاره به مشکلات مالی شدید در کاراته استان اظهار داشت: متاسفانه در دو دوره شرکت تیم آذرخودرو در سوپر لیگ کاراته کشور بعد از نائب قهرمانی و کسب قهرمانی در دوره پیش این رقابت ها به علت مشکلات مالی این تیم در فصل جدید رقابت ها شرکت نخواهد کرد.

وی کاراته را ورزش مدال آور استان معرفی کرد و افزود: این رشته در این چند سال همواره جزء رشته های قابل احترام و مدال آور استان بوده است وهزینه های این تیم کاراته به اندازه یک بازیکن درجه 3 فوتبال هم نیست ولی متاسفانه توسط مسئولین استان هیچگونه حمایتی از آن نمی شود.

سرمربی تیم ملی کاراته ایران نبود اسپانسر را مشکل اصلی کاراته استان دانست و گفت: متاسفانه کسی پا پیش نمی گذارد، البته تلاشهایی انجام شده است اما کافی نیست ما نیاز داریم که استانداری و فرمانداری و حتی شرکت های دیگر به عنوان اسپانسر تیم ها را حمایت کنند.

دباغیان تصریح کرد: به علت مشکلات مالی در حال حاضر پول فصل گذشته بازیکنان هم پرداخت نشده است و نباید انتظار داشت تا قهرمانانی که در این تیم حضور داشتند دنبال دریافت حق خود نباشند و دوباره در این تیم حضور داشته باشند.

 

انتهای پیام/ه

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .