چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
معاون اداره کل ورزش و جوانان قم خبر داد:
پایان فروردین گزارش عملکرد یک ساله ورزش استان ارائه می‌شود
معاون اداره کل ورزش و جوانان قم بابیان این‌که عملکرد ورزش استان در سال 94 رضایت‌بخش بوده است، گفت: پایان فروردین گزارش عملکرد یک‌ساله ورزش استان ارائه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، روح‌الله رمضانی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد برای برنامه‌ریزی سال جدید اظهار داشت: دو سال است که برنامه عملیاتی هیئت‌های ورزشی قبل از پایان سال دریافت می‌شود و بر اساس آن برنامه‌ریزی صورت می‌گیرد که از بهمن‌ماه سال گذشته با جلسات مختلفی که برگزار شد فرمت جدیدی برای ورزش استان در سال 95 در نظر گرفته شد.
وی بیان داشت: دسته‌بندی هیئت‌ها بر اساس فعالیت، بازی‌های المپیک، بازی‌های جهانی و آسیایی انجام‌شده است و هم‌اکنون در حال جمع‌آوری عملکردها و فعالیت‌های هیئت‌ها هستیم تا بتوانیم برای سال 95 در بخش‌های اعزام، میزبانی، برگزاری مسابقات بین‌المللی و اردوهای تیم ملی برنامه‌ریزی دقیقی داشته و بین 10 تا 30 درصد در شاخص‌های مختلف رشد داشته باشیم.
معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان قم افزود: در سال گذشته به علت حمایت‌هایی که از ورزشکاران و مدال‌آوران استان انجام شد شاهد آن بودیم که 100 درصد تعداد مدال‌های آسیایی و جهانی ورزشکاران قمی افزایش پیدا کرد.
وی به انتشار گزارش ارزیابی هیئت‌ها در سال گذشته تا پایان فروردین‌ماه اشاره کرد و گفت: در حال حاضر اکثر هیئت‌های آمار، مستندات و گزارش عملکرد خود را ارائه دادند و فقط 5 هیئت باقی‌مانده که گزارش خود را تکمیل و ارائه کنند که اگر این اتفاق بیفتد تا پایان فروردین گزارش عملکرد ورزش استان در سال 94 ارائه خواهد شد.
رمضانی بابیان اینکه سیاست حمایت از باشگاه‌ها بر اساس شاخص‌های مختلفی و اولویت کاری است ابراز داشت: اهمیت رشته‌ها مدال‌آور بازی‌های آسیایی و المپیک نسبت به برخی از رشته‌های گروهی و فردی به مراتب بیشتر است و سیاست دولت هم حمایت از ورزش‌هایی است که شانس قهرمانی در آن‌ها بیشتر است.
وی به حضور نزدیک به 80 تیم و باشگاه ورزشی در لیگ‌های مختلف کشور از استان قم اشاره کرد و خاطرنشان داشت: این آمار برای استان قم بسیار خوب است ولی حمایت از تمام باشگاه‌ها از توان اداره کل ورزش استان خارج است ولی رشته‌هایی که اولویت دار هستند و قهرمانان استان بیشتری در آن حضور دارند و رشته‌هایشان جزء بازی‌های المپیکی و آسیایی است از حمایت بیشتری برخوردار هستند.

انتهای پیام/مح

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .