چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
دبیر هیئت سوارکاری قم مطرح کرد:
برخی افراد در انتخاب سرپرست هیئت سوارکاری کارشکنی می‌کنند
دبیر هیئت سوارکاری قم با اشاره به راه‌اندازی باندی برای در دست گرفتن این هیئت، گفت: برخی در انتخاب سرپرست هیئت سوارکاری کارشکنی می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، بیش از شش ماه است که رییس هیئت سوارکاری قم استعفا داده و به‌نوعی این هیئت ورزشی بدون سرپرست در حال اداره شدن است و با آنکه نائب رییس هم در این هیئت سمتی تشریفاتی بوده این رشته پرطرفدار ورزشی فقط با یک دبیر و یک خزانه‌دار در حال پیگیری امورات این هیئت هستند.

آذرماه سال گذشته بود که رایزنی هیئت‌رئیسه این هیئت برای معرفی سرپرست آغاز شد و قرار بود تا نهایتاً بیستم دی‌ماه فرد موردنظر بر مسند سرپرستی این هیئت بنشیند که این اتفاق اکنون بعد از گذشت بیش از سه ماه هنوز اجرایی نشده است.

امیر طیبی دبیر هیئت سوارکاری قم در گفتگو با خبرنگار قم فردا، با اشاره به تعویق معرفی سرپرست این هیئت اظهار داشت: هیئت‌رئیسه این هیئت ورزشی فردی که توانایی اداره و پشتیبانی هیئت را داشته باشد را به اداره کل ورزش و جوانان استان معرفی کرد که متأسفانه برخی افراد با روابطی که با این اداره و شخص مدیرکل داشتند مانع این انتخاب شدند و کار را تا به امروز به تعویق انداختند.

وی به راه‌اندازی باندی برای در دست گرفتن این هیئت اشاره کرد و افزود: در پشت پرده این اتفاق عده‌ای قرار دارند که می‌خواهند به اهداف و خواسته‌های خود برسند و برایشان مهم نیست چقدر در حال سوزاندن زمان و از بین بردن دوره طلایی 6 ماهه اول سال هستند و فقط برایشان منافعشان بااهمیت است.

دبیر هیئت سوارکاری قم تصریح کرد: در ابتدای سال 92 مجمع برگزار و شکل کلی هیئت تشکیل شد و برنامه‌ریزی بلندمدتی باهدف گذاری صورت پذیرفت که الحمدالله تمامی آن‌ها به درستی انجام شد و در گزارش عملکردی که هرساله اداره کل ورزش و جوانان استان می‌گیرد این هیئت بسیار سرآمدتر از آنچه پیش‌بینی می‌شده توانسته انتظارات این اداره کل را برآورده کند.

وی بابیان اینکه دود این کارشکنی مطمئناً به همه خواهد رسید، بیان داشت: اداره کل متأسفانه مدام امروز و فردا می‌کند و پیگیری‌ها هم تاکنون نتیجه‌ای نداشته و بعید هم به نظر می‌رسد کار به نحو احسن انجام شود که قطعاً دود چنین کارشکنی‌هایی به چشم اهالی ورزش قم خواهد رفت.

طیبی در پایان گفت: با این شرایطی که سوارکاری استان دارد و پیگیرهایی که انجام می‌شود، قطعاً سوارکاری قم به 5-6 سال گذشته خود خواهد برگشت و مطمئناً به کما خواهد رفت.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .