سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
تحلیلی کوتاه بر وضعیت نامطلوب صبا در جدول لیگ؛
تنگیِ نفس صبای قم با ویروس تساوی های تکراری
در طول دو سه فصل اخیر این تیم وضعیت چندان خوبی از حیث نتیجه گیری نداشته با این تفاوت که دست کم در زمان حضور علی دایی ، عموماً صبا را در نیمه نخست جدول مشاهده می کردیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در حالی که تیم فوتبال صبای قم در کنار پیکان تهران با 5 تساوی، رکورددار بیشترین تساوی در بین تیم های لیگ برتری است، اعضای کادر فنی این تیم همچنان قول روزهای بهتر برای تیم شهر قم را می دهند و در راس آن ها عبدالصمد مرفاوی به عنوان سرمربی گفته که شرایط بهتر خواهد شد و روند حرکتی صبا هفته به هفته مطلوب تر می شود.
البته گفته اند که آدمی به امید زنده است اما به هر حال رتبه سیزدهمی صبا در پایان هفته ششم که تنها با 5 امتیاز و به لطف تفاضل گل منفی کمتر نسبت به پیکان بالاتر از این تیم قرار دارد، وضعیت چندان خوبی را نشان نمی دهد.
واقعیت مسلمی که وجود دارد آن است که این تیم بدون حتی یک برد و تنها پنج گل زده در کنار شش گل خورده با مشکل فنی روبروست ، ضمن آن که احیاناً تیم از حیث روحی و روانی هم به نقطه مورد نظر هنوز دست نیفتاده است که این گونه در نیمه پایانی جدول و نزدیک به رتبه های واپسین دست و پا می زند.
البته در طول دو سه فصل اخیر این تیم وضعیت چندان خوبی از حیث نتیجه گیری نداشته با این تفاوت که دست کم در زمان حضور علی دایی ، عموماً صبا را در نیمه نخست جدول مشاهده می کردیم.
به هر صورت هواداران قمی صبا امیدوار به تغییر و تحولات مطلوب در هفته های آتی از حیث عملکرد تیم فنی و شخص مرفاوی هستند و به خصوص چشم اُمید به هفته هفتم و جدال سخت صبایی ها با سایپای تهران دوخته اند تا بلکه بالاخره با کسب اولین پیروزی در ورزشگاه یادگار امام قم بتوانند از جایگاه سیزدهم جدا شده و روند صعودی پیدا کنند و گرنه مسلم است که با تکرار تساوی های کسل آور و نااُمید کننده وضعیت این تیم از جایگاه فعلی تغییر چندانی پیدا نخواهد کرد، تازه اگر بدتر نشود!

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .