چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
عضو شورای شهر قم:
14 بوستان طی دوماه آینده در قم به بهره برداری می رسد
عضو شورای شهر قم با اشاره به لزوم افزایش سرانه فضای سبز در قم و اقدامات صورت گرفته در این زمینه گفت: 14 بوستان را در دستور کار داریم که سعی می کنیم دو ماه آینده آن‌ها را به بهره برداری رسانده و در اختیار مردم قرار دهیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،علیرضا قاری قرآن شامگاه یکشنبه در دویست و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر قم که در سالن جلسات این شورا برگزار شد، اظهار داشت: در مجموع پروژه های عمرانی شهرداری در سال 95 بالغ بر هزار میلیارد تومان است که بخش عمده آن به مسائل تملک و رفع معارضین اختصاص داشته است.وی افزود: در 6 ماه گذشته 10 هکتار آزادسازی خارج از محدوده در پروژه‌های شهری بلوار کریمی و تقاطع مقداد صورت گرفته است.

عضو شورای شهر قم  با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط  شهرداری برای تکمیل رینگ سوم شهربیان کرد: در جنوب شهر  افتتاح بلوار کبیری، کریمی و آیت‌الله بروجردی گشایش ویژه‌ای ایجاد می‌کند.

قاری قرآن گفت: سال گذشته 50 میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به شهر اختصاص پیدا کرد و توانستیم پروژه‌های متعددی را اجرایی کنیم.

وی با اشاره به لزوم افزایش سرانه فضای سبز در قم و اقدامات صورت گرفته در این زمینه عنوان کرد: 14 بوستان را در دستور کار داریم که سعی می کنیم  دو ماه آینده آن‌ها را به بهره برداری رسانده و در اختیار مردم قرار دهیم.

عضو شورای شهر قم با تاکید بر لزوم رفع مشکلات ترافیکی استان قم عنوان کرد: در بلوار جمهوری از شهرک قدس تا منطقه دو اقدامی ویژه در حوزه ترافیکی ایجاد می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها : بوستان
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .