پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
دست رد استقلال به سینه مدافع پرسپولیس
قم فردا: استقلال به صورت قرضی محمد انصاری را به فجر فرستاده بود اما امیر قلعه نویی نهایتا تصمیم گرفت این بازیکن را برای همیشه از استقلال کنار بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،محمد انصاری این روزها یکی از مهم ترین بازیکنان پرسپولیس محسوب می شود. بازیکنی که قبل از شروع لیگ پانزدهم کمتر کسی اسم او را شنیده بود، حالا نه تنها بازیکن کلیدی تیم برانکو محسوب می شود بلکه توانسته در بین نفرات منتخب کارلوس کی روش هم قرار بگیرد.

انصاری که این روزها بحث لژیونر شدنش حسابی داغ است، در شرایطی با حضور در تستهای پرسپولیس با این تیم قرارداد امضا کرد که امکان بازگشت او به استقلال بعد از پایان دوران خدمت سربازی اش در صدر وجود داشت اما اتفاقاتی در استقلال رخ داد که مانع بازگشت این مدافع به استقلال شد تا داستان زندگی او عوض شود.

هقته نامه تماشاگران امروز درباره این موضوع نوشته: ماجرا از این قرار است که استقلال به صورت قرضی انصاری را به فجر فرستاده بود اما امیر قلعه نویی نهایتا تصمیم گرفت این بازیکن را برای همیشه از استقلال کنار بگذارد و بنا بر این به صورت کتبی اعلام کرد که به این بازیکن نیازی ندارد. سربازی انصاری تمام شد و انصاری از طریق یکی از نزدیکانش به تیم نفت تهران – که آن زمان علیرضا منصوریان سرمربی اش بود – معرفی شد. منصوریان هم که در تیم امید با انصاری کار کرده بود، شدیدا از این بازیکن و به خصوص خصوصیات اخلاقی اش تعریف کرد اما از آنجایی که نفت در پست انصاری دو بازیکن دیگر داشت، بازیکن سابق استقلال امکان همکاری مجدد با منصوریان را پیدا کرد.

انتهای پیام/

منبع : افکار نیوز
برچسب ها : پرسپولیس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .