چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
مدیر اجرایی بازارچه خیریه باران:
هزینه این بازارچه صرف کمک هزینه تحصیل کودکان بی سرپرست می شود
مدیر اجرایی بازارچه خیریه باران با اشاره به اینکه تاکنون 50 پرونده تشکیل شده است، گفت: هزینه این بازارچه ها صرف کمک هزینه تحصیل کودکان بی سرپرست و جاماندگان از تحصیل می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سید محمد مولانا با اشاره به ایجاد سومین بازارچه خیریه با عنوان باران، اظهار داشت: شعار ما در این بازارچه"به یاری هم، فقر و محرومیت هرگز" می باشد.

وی ادامه داد: تمام محصولاتی که در پوستر عنوان کرده ایم در این بازارچه توسط خود غرفه داران به فروش می رسد و درصدی از سود آن به خیریه ای که ایجاد شده است منتقل می شود.

مدیر اجرایی بازارچه باران بیان داشت: این درصدی که توسط غرفه داران به خیریه اختصاص داده می شود صرف کمک هزینه تحصیل کودکان بی سرپرست و جاماندگان از تحصیل می شود.

وی با اشاره به اینکه خیریه از ابتدای ماه رمضان سال 95 توسط عده ای از ناشران تأسیس شد، گفت: بازارچه اول ما در شب تولد امام حسن(ع) بود که استقبال خوبی هم شد، دومین بازارچه هم اول مهر بود که در این بازارچه فقط لوازم التحریر ارائه شد.

مولانا ابراز داشت: با تأسیس این خیریه برای کودکان بی سرپرست و جاماندگان از تحصیل پرونده تشکیل می دهیم و هزینه آن‌ها را پرداخت می کنیم.

وی با اشاره به برخی هزینه ها، اضافه کرد: با تشکیل پرونده هزینه تحصیل این کودکان تا انتهای دوره دبیرستان و کمک هزینه عید و در صورت بیماری هزینه درمان و.... را پرداخت می کنیم.

مدیر اجرایی بازارچه باران با اشاره به اینکه تا به امروز برای حدود 50نفر پرونده ایجاد شده است، خاطرنشان شد: اعضای این خیریه هم اعضای تعاونی و اتحادیه ناشران قم می باشد.

وی ادامه داد:در این بازارچه ها فرم هایی داریم با عنوان فرم خیرین کودک که افراد با ثبت نام، در هنگام ایجاد این بازارچه ها با پیامک مطلع می شوند و در آینده هم تصمیم داریم کارت خیرین کودک تهیه کنیم تا این افراد عضو افتخاری این خیریه شوند.

مولانا با اشاره به اینکه اگر آینده این کودکان تضمین شود آینده کشور تضمین شده است، گفت: اگر فرهنگ و تحصیلات این کودکان بالا برود دیگر دچار عقب ماندگی نمی شویم و کودکان ما دچار آسیب های اجتماعی نخواهند شد.

 

انتهای پیام/

 

منبع : فرهنگ نگار
برچسب ها : بازارچه خیریه
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .