شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
تبلیغ جالب "9دی" یک فروشگاه در قم+عکس
قم فردا: فتنه 88 نه به دست نیروهای مسلح و دیگر ارگان ها بلکه تنها با خروش مردم در 9 دی خاموش شد ، 9دی توسط مردم رخ داد و به حق روز بصیرت نام گرفت مردم کوچه و بازار خوب درک کرده اند که اگر 9دی اتفاق نمی افتاد خسارت های محض اقتصادی و سیاسی فتنه88 به کشور بیش از این ها بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،به نقل از ثامن؛هنوز هستند برخی خواص به فتنه 88 و خسارت محضی که به کشور و نظام و انقلاب و اسلام وارد کرد معترف نباشند و یا علنی عنوان نکنند اما هرچه زمان می گذرد مردم با بصیرت ایران به خسارت های فتنه88 بیشتر پی می برند.

فتنه ای که نه به دست نیروهای مسلح و دیگر ارگان ها  بلکه تنها با خروش مردم در 9 دی  خاموش شد ، 9دی توسط مردم رخ داد و به حق روز بصیرت نام گرفت مردم کوچه و بازار خوب درک کرده اند که اگر 9دی اتفاق نمی افتاد خسارت های محض اقتصادی و سیاسی فتنه88 به کشور بیش از این ها بود.

این مسئله در لایه های مختلف اقشار مردم جا افتاده است، و هیچ کس به اندازه مردم کوچه و بازار قدر حماسه 9دی را درک نکرده اند، یک فروشگاه در قم برای تبلیغ فروش محصولات خود در صفحه تلوزیون تصویری از راهپیمایی مردم در9دی را به نمایش گذاشته است، در کنار تبلیغات محصولات فروشگاه این مسئله هم یادآور می شود 9دی ارمغان بزرگی برای مردم و کشور بود.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .