سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
یوم الله ماندگار12-/حجت الاسلام نبویان:
ماجرای برجام وصل به جریان فتنه است؛ نباید بی خیالش شویم
نماینده مجلس نهم شورای اسلامی تصریح کرد: این که مقام معظم رهبری در فرمایشات خود مُدام به فتنه و برجام اشاره می کنند به این خاطر است که برجام وصل به جریان فتنه است و لذا ما هم نباید بی خیال آن شویم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود نبویان، سه شنبه شب در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی که در مدرسه علمیه امام باقر(ع) قم برگزار شد، با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: مقام معظم رهبری به صراحت فرمودند که برجام خسارت محض است اما از آن سو آقای روحانی می گوید که خورشید تابان است و حتی آب خوردن ملت را هم به آن منوط می داند.
وی با تاکید بر لزوم تحلیل دقیق جریان فتنه گفت: اشتباه است اگر فکر کنیم که بحث فتنه منحصر به چند نفر بود و تمام شد و رفت بلکه فتنه یک جریان است که متاسفانه برخی از مسئولان فعلی کشور در شکل گیری و تقویت آن دخیل بودند.
عضو شاخص جبهه پایداری همچنین با اشاره به تلاش عده ای برای رفع حصر افزود: به نظر من باید حصر تمام شده و فتنه گران و سران آن ها به سمت محاکمه بروند و اگر حکمشان اعدام است قانون باید اجرا شود.
وی با بیان این که فتنه گران در سال 88 به دنبال براندازی نظام بودند، گفت: حتی عده ای از حقوقدانان فتنه گر ، قانون اساسی جدیدی را تدوین کردند که اصل انقلاب و اسلام و ولایت فقیه در آن حذف شده بود و حتی در نظر داشتند که پرچم کشور نیز تغییر کند
نبویان همچنین ادامه داد: تمام فتنه های اصلی در کشور به خاطر این شکل گرفته که دشمن می خواهد اساساً اسلام در این کشور وجود نداشته باشد ، البته آمریکا و غرب و صهیونیست ها با اسلام آمریکایی که امروز در عربستان وجود دارد و از دل آن حتی داعش به وجود می آید، هیچ مشکلی ندارند اما با اسلام ناب محمدی به شدت مشکل دارند
وی با تاکید بر این که بدبینی رهبر معظم انقلاب به آمریکا ، ریشه در آیات قرآن کریم دارد، خاطرنشان کرد: آمریکا و غرب و صهیونیست ها اساساً با اصل اسلام و انقلاب مشکل دارند و به همین خاطر به دنبال زدن اسلام و ولایت فقیه در این کشور هستند
وی افزود: یکی از شاخصه های مهم جریان فتنه مبارزه با ارزش های اسلامی و مقابله با ولایت فقیه است که اگر این دو نباشد نتیجه اش اسلام عربستانی و وهابی است که اساساً هیچ مشکل و زحمتی برای نظام سلطه و مستکبران عالم ندارد.
این فعال و تحلیلگر سیاسی با بیان این که یک مسلمان واقعی و انقلابی به هیچ وجه بر اساس فرمایش قرآن حق ندارد که ولایت کفار و منافقین را بپذیرد ، گفت: از منظر آموزه های دینی دوستی و همکاری با آمریکا ممنوع است و به راستی مگر انبیا آمده اند که با کدخداهای جهان کنار بیایند؟!
وی ابراز داشت: کسانی که به آمریکا دل خوش کرده اند باید بدانند که عزت کشور در سایه مذاکره و رابطه با دشمن محقق نمی شود بلکه ما باید به اسلام ناب و دیپلماسی قرآنی روی بیاوریم تا بتوانیم از عزت و منافع خود دفاع کنیم.
نبویان ادامه داد: بنده با استناد به آیات قرآن ثابت می کنم که امروز هر کس که به دنبال رابطه با آمریکاست، خودش آمریکایی است و آن سایت و روزنامه و مسئولی که به دنبال رابطه با آمریکاست، خودش آمریکایی است که این سخن برآمده از کلام صریح قرآن است.
وی با اشاره به این که اساساً ترامپ و کلینتون در سیاست خارجی و مواجهه با ایران فرقی با هم ندارند، گفت: این که می گویند ترامپ مخالف برجام است این هم دروغ است، به این خاطر که آمریکا از برجام هر آن چه می خواست را به دست آورد.
وی با تاکید بر این که لبخند زدن به آمریکا بر اساس آیات قرآنی ممنوع است، افزود: کنار گذاشتن دیپلماسی قرآنی و عمل به دیپلماسی غربی باعث تصویب برجام شد اما کلاه گشادی بر سر ملت به این خاطر رفت.انتهای پیام/

برچسب ها : برجام/فتنه
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .