سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
یادداشت/
فتنه اسرائیلی
در دوره حاضر نیز انقلاب اسلامی ایران شوک عظیمی را در جهان به راه انداخت و ما امروز آثار انقلاب را در بیداری اسلامی مشاهده می کنیم که سبب دسیسه دوباره یهودیان علیه اسلام شده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در طول تاریخ ما شاهد هستیم که دشمنان یهودی برای افول تمدن طلایی اسلامی  اقدامات بسیاری را انجام داده اند که اولین اقدام آن ها را می توان اشاعه فساد و تفرقه در میان مسلمانان نامید.

راه انداختن جنگ های صلیبی دومین اقدام یهودیان علیه تمدن اسلامی است، در واقع جنگ های صلیبی به وسوسه یهودیان انجام شد که مسیحیان را تحریک کردند و در کتب تاریخی خود یهودیان جنایاتی که در جنگ های صلیبی علیه اعراب و مسلمانان انجام داده اند نوشته شده است.

یهودیان در سومین گام برای افول تمدن اسلامی مغولان را علیه ایران که حکومتی اسلامی داشت تحریک کردند.

 مغول ها همان کاری را که امروز داعش انجام می دهد انجام دادند و تمام آثار تمدن اسلامی و کتابخانه ها را از بین بردند و 24 هزار و 740 دانشمند ایرانی را کشتند.

 

در دوره حاضر نیز انقلاب اسلامی ایران شوک عظیمی را در جهان به راه انداخت و ما امروز آثار انقلاب را در بیداری اسلامی مشاهده می کنیم که سبب دسیسه دوباره یهودیان  علیه اسلام شده است و ما در فتنه 88 دست بنیاد سوروس که بنیادی یهودی و صهیونیستی است را در کار می بینیم.

 این که امام خمینی(ره) فرمودند اسرائیل غده سرطانی است به خاطر همین انقلاب های مخملی است که در جای جای دنیا انجام می دهند.

در واقع بنیاد سوروس در ایران سه مأموریت و راهبرد داشت،  اولین مأموریت جدایی مردم از روحانیت، دومین مأموریت توانمند کردن نیروهای معاند نظام و سومین مأموریت شعار جامعه باز و گفت و گوی تمدن ها بود؛ کیان تاجبخش کتاب سرمایه اجتماعی را نوشت و وزارت کشور چاپ کرد و شروع به تدریس در دانشگاه کرد و نخبگان ناخواسته تحت تأثیر این فرد قرار گرفتند و این سرمایه گذاری در فتنه 88 خود را نشان داد.

در چنین فضایی نیروهای انقلابی دو وظیفه مهم دارند اولین وظیفه باور سازی برای جوانان و دومین اقدام مراقبت از باورها در برابر نفوذ است زیرا اساس انسان باور او است و جوانان ما باور خود را به انقلاب در دفاع مقدس نشان دادند که با دست خالی در برابر تمام قدرت های جهان آن روز ایستادند و پیروز شدند؛ وظیفه امروز ما مراقبت از این باور در برابر نفوذ دشمن است.

مقام معظم رهبری بارها بر واژه نفوذ، تاکید دارند که بر اساس فرمایشات ایشان، نفوذ به معنی رخنه است و این رخنه از طریق شبهه افکنی در اعتقادات ما از طریق رسانه ها و فضای مجازی است؛ این که امام(ره) فرمودند محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است را امروز دشمنان ما فهمیده اند و به دنبال شبهه افکنی در اعتقادات ما هستند.

در عین حال پنج راهبرد بریا مقابله با نفوذ وجود دارد، اولین کاری که باید بکنیم ایجاد معرفت و بصیرت برای جوانان است تا مردم بیدار شوند؛ زیرا کسی که نقشه دشمن را بداند دشمن بر او قالب نمی شود و این جلسات و مساجد باید بصیرت مردم را افزایش دهند.

دومین راه مقابله با نفوذ را ایجاد حرکت و حس مسؤولیت در جامعه است، در این راه باید اراده ها تقویت شود؛ سومین راه مقابله با نفوذ هم ترویج امید در جامعه است آن هم امید به خدا نه کد خدا؛ امید به داخل و اقتصاد دانش بنیان نه کمک های خارجی.

گام چهارم اصلاح باورهای غلط است؛ باید از ذهن مردم ایران نمی شود را خارج کنیم و به همین خاطر است که مقام معظم رهبری در تمام دیدارهای خود با جوانان به آنها اعتماد به نفس می دهند برخلاف چیزی که در دوره پهلوی وجود داشت که به جوانان تلقین می کردند که حتی آفتابه را هم نمی توانند تولید کنند.

با این حال برخی افراد بی بصیرت هستند که هنوز هم به دنبال تحقیر ملت هستند و پشت تریبون می گویند که صنعت ما آبگوشت پزی است و نماینده تهران در مجلس ششم اعلام می کند که انرژی هسته ای فایده ای ندارد و جوان ایرانی را تحقیر می کند.

 

 پنجمین راه مقابله با نفوذ استقلال فکری است، در واقع  کسی نفوذ در او تأثیر دارد که وابسته فکری داشته باشد و امام خمینی(ره) فرمودند که بزرگ ترین وابستگی، وابستگی فکری است که باید به استقلال فکری تبدیل شود.

 

 

انتهای پیام/

برچسب ها : فتنه , قم , قم فردا
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .