سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
کریمی قدوسی در قم:
جریان منحط غرب گرا به دنبال به دست گرفتن همه امور کشور است/ فتنه 88 دارای مرکزیتی بود که سران فتنه و رفسنجانی را هم مدیریت می کرد
کریمی قدوسی گفت: دشمن شناسی و دشمن ستیزی در سایه بصیرت باید وجود داشته باشد، جریان منحط غرب گرا به دنبال به دست گرفتن همه کشور است ، وظیفه امروز ما ایستادگی در برابر این جریان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،جواد کریمی قدوسی جمعه شب در نشست بصیرتی مجمع یاوران انقلاب اسلامی که در مسجد شهدای زاویه برگزار شد، اظهار داشت: همه مشکلات کشور در سایه روحیه انقلابی و تحکیم نظام حل می شود.

وی افزود: برخی انقلابیون سابق، امروز از تغییر حکومت دینی حرف می زنند، امام و رهبری تقسیم بندی فعلی جناح ها را قبول ندارند.

 جریان منحط غرب گرا به دنبال به دست گرفتن همه امور کشور است

 نماینده مجلس شورای اسلامی بیان داشت: دشمن شناسی و دشمن ستیزی در سایه بصیرت باید وجود داشته باشد، جریان منحط غرب گرا به دنبال به دست گرفتن همه کشور است ، وظیفه امروز ما ایستادگی در برابر این جریان است.

 کریمی قدوسی اظهار داشت: در کتاب سریع القلم اشاره صریح به تغییر روی کرد انقلابی مردم شده است،استحاله نسل جوان و تضعیف باور های انقلابی آنها از سوی غربگرایان داخلی دنبال می شود.

  وی افزود: جهانی شدن مورد نظر امام (ره) با نظر و دیدگاه آقایان مدعی انقلاب بسیار متفاوت است، نگاه جهانی امام راحل به انقلاب امروز باعث برکات بسیار در فتوحات منطقه ای شده است.

مصداق جهاد کبیر مقابله با فتنه گران است/ حضور ظریف در بنیاد سوروس تامل انگیز است

 نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مصداق جهاد کبیر مقابله با فتنه گران است، ابراز داشت: فتنه 88 دارای مرکزیتی بود که سران فتنه و هاشمی رفسنجانی را هم مدیریت می کرد، حضور ظریف در بنیاد سوروس تامل انگیز است.

 کریمی قدوسی بیان داشت: مقام معظم رهبری در قضایای فتنه 88 دستور شناسایی و ردگیری حلقه وصل فتنه گران ، به جریان خارجی را به دستگاهی امنیتی دادند  که اسناد مهم و غیر قابل تردید از ارتباط فتنه گران با جریان خارجی وجود دارد.

با تدبیر رهبری دو قطبی سازی خود ساخته روحانی ، احمدی نژاد خنثی شد

وی گفت:با تدبیر مقام معظم رهبری دو قطبی سازی خود ساخته روحانی ، احمدی نژاد خنثی شد، امروز از سوی طیف هاشمی دو قطبی حکومت دینی ولایی ، و حکومت لاییک و غربی دنبال می شود.

نماینده مجلس شورای اسلامی  بیان داشت: مجلس در تصویب برجام از همان ابتدا بر شفافیت و اعلام به مردم تاکید داشت اما دولت به دنبال مخفی کاری و عدم اطلاع مردم از جزییات بود.

کریمی قدوسی با اشاره به صحبت های ظریف در کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: من در آن در جلسه نبودم ،بعدا یادداشت های یکی از دوستان را گرفتم  که ظریف در جلسه می گوید در خصوص بحث تمدید تحریم ها بود بر اساس صحبتی که با آقا کری کردیم ،قولی که آقا کری به ما داد و ما به قول شفاهی او اعتماد کردیم.

ورود نیروهای انقلاب با یک نامزد در انتخابات ریاست جمهوری96

   وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری 96 گفت: نیروهای انقلاب حتما با یک گزینه وارد انتخابات خواهد شد.

 نماینده مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: دولت اهل کار کردن نیست ، زیرساخت ها و امکانات فراهم است اما  باید روحیه وغیرت انقلابی داشت اما حتی یک خط هم روحانی علیه قاچاق کالا حرف نزده و حال آنکه رهبری این همه تاکید بر مبارزه با قاچاق کالا دارند.

کریمی قدوسی با بیان اینکه مگر حضرت آقا نفرمودند به آمریکایی ها اعتماد نکنید، رییس جمهور در مسیر خلاف آرمان های انقلابی است و اصلا معتقد به نفوذ دشمن نیست.

کریمی قدوسی در ادامه با بیان این که وحدت از مهم ترین رموز پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی بوده است، اظهار داشت: با وحدت و همستگی گره از کار مشکلات ملت باز می شود ، ضمن آن که باید توجه داشت در مقطع فعلی دشمن به دنبال آن است که با خلق مسایل فرعی ملت را از ادامه راه پرافتخار انقلاب دور کرده و به مباحث فرعی و حاشیه ای سرگرم نماید.

وی افزود: برای حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران حتماً لازم است که بدانیم چه خطراتی انقلاب را تهدید می کند تا بعد با ابزار مناسب به دفاع از انقلاب و دفع خطر دشمن بپردازیم.

وی اضافه کرد: همه فضایل و خیرات و برکات و همه موفقیت ها در همه عرصه ها ضمن حفظ نظام جمهوری اسلامی به دست آمده و می آید.

 این نماینده مجلس گفت: اگر به دنبال تامین معیشت مردم و مقابله با رکود و آسیب های اجتماعی هستیم این ها در سایه تقویت روحیه انقلابی و استکبارستیزی ملت حاصل می شود نه این که به  دامان غرب و آمریکا پناه ببریم و به وعده های آن ها دل خوش کنیم.

امور کشور به دست نیروهای وفادار به انقلاب باشد

وی خاطرنشان کرد: باید امور انقلاب و کشور به دست نیروهایی باشد که از بن دندان به آرمان های انقلاب وفادار هستند ، نه کسانی که قبلاً انقلابی و جزو یاران امام بودند و این روزها جسارتشان به جایی رسیده که دیگر ظاهر را حفظ نمی کنند و در نهایت جفا و وقاحت اعلام می کنند که امام راحل از اول هم نمی خواست حکومتی بر اساس ولایت فقیه ایجاد کند.

کریمی قدوسی افزود: حقیقتاً کور و کر هستند آن هایی که عظمت انقلاب و دستاوردهای جمهوری اسلامی را نمی بینند که امروز چگونه در منطقه و دنیا فتح سنگر به سنگر می کند و منافع و حیثیت نظام سلطه را به چالش کشیده است.

وی با اشاره به این که امروز شاهد تقابل دو تفکر مهم در کشور هستیم، تصریح کرد: یک تفکر غرب گرایانی هستند همچون دکتر سریع القلم که در کتاب توسعه و جهانی شدن خود به دنبال آن است که فقط اسمی از انقلاب اسلامی باشد و کشور پیرو آمریکا و غرب باشد.
وی افزود: تفکر مقابل تفکر حامیان و هواداران واقعی انقلاب اسلامی است که به تبعیت از رهبری در برابر آمریکا و غرب ایستاده و از موجودیت انقلابی و اسلامی خود دفاع می کند.

هاشمی با نامه سرگشاده به رهبری  شیپور فتنه 88 را نواخت

 نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قضایای فتنه سال 88 بیان داشت: شیپور جنگ از سوی هاشمی در آن سال توسط نامه سرگشاده نواخته شد و به ولی امر مسلمین در نهایت جفا و بی تقوایی ، حکم می کند یا انتخابات را باطل کند و یا خود را مهیای آتشفشانی کند که در قضایای فتنه دیدیم که کشور را هشت ماه دچار آشوب و بلوا کردند.

ایستادگی در برابر جریان فتنه و فساد اقتصادی علت تخریب قوه قضائیه است

وی همچنین در ادامه در پاسخ به سوالی درباره قاطعیت قوه قضاییه در برخورد با مفاسد اقتصادی گفت: خوشبختانه نویدهایی خوبی در این باره وجود دارد و اساساً یکی از دلایل تخریب امروز قوه قضاییه و هجمه علیه آن به خاطر ایستادگی انقلابی اش در برابر جریان فتنه و به خصوص مفاسد اقتصادی است.

وی افزود: در همین راستا حسین فریدون برادر رییس جمهور به دستگاه قضایی بابت مفاسد اقتصادی و اتهام رشوه فرا خوانده شده است و ما نیز در مجلس نامه ای با 46 امضا تذکری به روحانی داده ایم.

کریمی قدوسی تاکید کرد: متاسفانه امروز برادر رییس جمهور مظهر برخی مفاسد می شود که مفسدین به ایشان پیشنهاد می دهند که مثلاً چه کسی رییس فلان بانک شود؛ این در حالی است که در کره جنوبی دوست رییس جمهور یک رانتی می گیرد مردم حتی به گریه و عذرخواهی او اکتفا نکرده و خواستار تغییرش می شوند.

وی در خاتمه با بیان این که قطعاً نیروهای جبهه انقلاب با کاندیدای واحد در انتخابات حاضر می شوند، گفت: شورای نگهبان در تشخیص رجل سیاسی وظیفه خود را انجام می دهد و ما نیز کار خودمان را می کنیم؛ باید برای انتخابات کار کرد نه این که بی تفاوت باشیم تا انشاالله نتیجه مطلوب حاصل شود.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .