سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
عضو جامعه مدرسین:
آیت الله هاشمی رفسنجانی هیچ گاه از انقلاب و رهبری دوری نکرد
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیتی بود که با وجود فراز و نشیب حوادث دوران، هیچ گاه با انقلاب قهر نکرد و از مقام معظم رهبری دوری نجست.

آیت الله محسن فقیهی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،ا، ضمن تسلیت درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ابراز داشت: ایشان در هر برهه ای از زمان چه در دوران قبل و چه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی یک شخصیت ویژه ، مبارز و مجاهد بوده است که به خصوص خدمات ایشان به نهضت امام (ره) خیلی روشن و واضح است.


وی اضافه کرد: بعد از انقلاب هم ایشان با تمام توان در خدمت انقلاب و امام راحل بودند و بعد از ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در خدمت مقام معظم رهبری با کمال صداقت و رفاقت صمیمانه قرار داشتند.


این استاد ادامه داد: مرحوم آیت الله هاشمی گرچه در عرصه جهانی به عنوان یک سیاستمدار مطرح و با نفوذ شناخته می شدند ، اما در عین حال و در کمال احترام از مقام معظم رهبری تبعیت می کردند و حتی می گفتند که گرچه در برخی از جهات با مقام معظم رهبری اختلاف نظر دارم اما ایشان رهبر است و ما رهروی راه ایشان هستیم و تابع خواهیم بود.


وی تاکید کرد: ایشان هیچ وقت از انقلاب و رهبری قهر نکرد و گرچه عده ای مباحثی درباره ایشان مطرح می کردند اما همواره در خدمت انقلاب و رهبری قرار داشت و خود را تابع ولایت فقیه می دانست.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .