چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
صفار هرندی در گفت و گو با قم فردا:
عدم وحدت اصولگرایان ریاست جمهوری روحانی را 8 ساله می کند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه راه برای تمامی افراد باز است و می توانند اتفاقات سال 92 را تکرار کنند، گفت: اصولگرایان باید در انتخابات 96 متحد عمل کنند اگر این موضوع عملی نشود نتیجه اش آن چیزی می شود که در حال حاضر می بینیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،محمد حسین صفار هرندی در گفت و گو با قم فردا اظهار داشت: نظر سنجی ها نشان دهنده این است که نا رضایتی نسبت به عملکرد روحانی در جامعه زیاد شده است و همین دلیل اقبال وی را در انتخابات 96 کاهش داده است.

 وی افزود:  دولت روحانی ظرفیت کامل کردن 50 در صد را ندارد، ولی تا اردیبهشت 96 اتفاقات فراوانی رخ می دهد که در نتیجه انتخابات تاثیر گذار است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به این سوال که آیا جبهه جدید التاسیس مردمی در مقابل جبهه پایداری تشکیل شده است یا خیر گفت: جبهه پایداری یکی از شاخه های مجموعه اصولگرایان است و جبهه مردمی نیروهای انقلاب نیز در دل مجموعه اصولگرایی است و جدای از هم فعالیت نمی کنند.

صفار هرندی با بیان اینکه در انقلاب اسلامی دو جبهه نداریم،  ابراز داشت: آیا زمان هشت سال دفاع مقدس دو جبهه وجود داشت؛ یک جبهه داریم که دارای شاخه های مختلف است و دوستان پایداری هم در کنار بقیه اصولگرایان قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه راه برای تمامی افراد باز است و می توانند اتفاقات سال 92 را تکرار کنند، بیان داشت: تمامی اصولگرایان باید در انتخابات 96 متحد عمل کنند و اگر این موضوع عملی نشود نتیجه اش آن چیزی می شود که در حال حاضر می بینیم.

وی گفت: اگر هرکسی بخواهد به نوبه خود علمی بلند کند متعاقبا آن جبهه به شکست محکوم است.

مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به سران فتنه نیز گفت: حد و اندازه این افراد در کلمه "سران فتنه" نمی گنجد و عددی هم نیستند؛ چرا که به فرموده حضرت آقا راس، استکبار جهانی است که افراد فریب خورده داخلی نوچه و عمله آنها بودند.

انتهای پیام/

برچسب ها : صفار هرندی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .