چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
واکنش جالب مدیرعامل فولاد مبارکه به درخواست رضایت نامه بازیکن سپاهان؛
چرا به من زنگ زدی؟ باشگاه باید با تو برخورد کند!
قم فردا: فوتبالیستی که تصور کرد می تواند با کانال زدن و ارتباط گرفتن با مدیران ارشد کارخانه فولاد مبارکه به خواسته اش برسد اما سبحانی این اجازه را به او نداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،شنیدیم یکی از بازیکنان سپاهان که یک تیم لیگ برتری  را خواهان خود می بیند، پس از مخالفت سرمربی و مدیرعامل باشگاه تصمیم می گیرد خودش دست به کار شود با مقامات بالاتر تماس بگیرد.

گویا این فوتبالیست نسبتا معروف با این تصور و بدون توجه به سلسله مراتب با بهرام سبحانی مدیرعامل کارخانه فولاد مبارکه تماس گرفته و تلفنی از او خواهش می کند رضایت نامه اش برای حضور در تیم موردنظر صادر شود.

اما بشنوید از برخورد مناسب و مدیریتی سبحانی که با عصبانیت به طرف گفته است: چرا به من زنگ زدی؟ باشگاه باید با تو برخورد کند و ...!ظاهرا این اتفاق به گوش مدیرعامل باشگاه سپاهان رسیده تا برخورد لازم با این بازیکن صورت پذیرد.

فوتبالیستی که تصور کرد می تواند با کانال زدن و ارتباط گرفتن با مدیران ارشد کارخانه فولاد مبارکه به خواسته اش برسد اما سبحانی این اجازه را به او نداد.

برخورد مدیرعامل فولاد مبارکه می تواند درسی برای سایر باشگاه های دولتی و حتی خصوصی باشد. برای مدیران یا مالکانی که جواب تلفن سرمربی و بازیکن را می دهند و مدیران عامل باشگاه ها را به هیچ می انگارند تا بدین وسیله سلسله مراتب از بین برود.

انتهای پیام/

منبع : برنا
برچسب ها : سپاهان
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .