شنبه ۲ تير ۱۳۹۷
در عملیات سگ‌های زنده‌یاب هیچ کس پیدا نشده است
قم فردا: مدیر تیم‌های آنسته سازمان امداد و نجات با بیان اینکه ساختمان فروریخته پلاسکو همچنان در آتش می‌سوزد، گفت: در عملیات سگ‌های زنده‌‌یاب هنوز هیچ کسی پیدا نشده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مدیر تیم‌های آنسته سازمان امداد و نجات با بیان اینکه ساختمان فروریخته پلاسکو همچنان در آتش می‌سوزد، گفت: در عملیات سگ‌های زنده‌‌یاب هنوز هیچ کسی پیدا نشده است.

اسماعیل اسکندری  در ارتباط با عملیات تیم‌های زنده‌یاب سازمان هلال احمر در محل ساختمان فروریخته پلاسکو گفت: 13 تیم زنده یاب در محل حضور داشته و در عملیات‌های انجام گرفته تاکنون کسی پیدا نشده است.

وی با اشاره به اینکه عملیات جست و جو همچنان ادامه دارد، گفت: به نقاط مرکزی ساختمان که احتمال می‌رود تعدادی محبوس شده باشند، نرسیده‌ایم؛ چراکه ایمنی بر قرار نشده و ساختمان همچنان در آتش می‌سوزد.

اسکندری خاطرنشان کرد: هر جایی که ایمن باشد و آتش به طور کامل خاموش شود ، بلافاصله وارد عمل شده و اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.

مدیر تیم‌های آنسته سازمان امداد و نجات در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است کسی هنوز زنده زیر آوار باشد، گفت: نمی‌توان این مسئله را تأیید یا رد کرد. عم ردست خداست و احتمال دارد افرادی هنوز زیر آوار زنده باشند.

انتهای پیام/

منبع : فارس
برچسب ها : حادثه پلاسکو
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .