سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
در سومین روز از گذشت حادثه پلاسکو رخ داد؛
بهره برداری یک رسانه قمی از شهدای اتش نشان+عکس
قم فردا: گاهی نوشتن در مورد برخی مسائل چنان سخت است که از خدا برای نوشتن بیشتر از گذشته طلب کمک می کنید، امروز ازآن روزها است و نوشته از آن نوشته ها است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،حادثه غم بار ریزش ساختمان قدیم پلاسکو غم سنگین بر دل همه مردم ایران گذاشته است و از ثانیه های اول این حادثه تا به حالا همه نگران و دست به دعا هستند تا عزیزان اتش نشان زنده از زیر آوار خارج شوند و یا پیکرهای پاکشان از زیر چندصد تن آوار بیرون بیاید و خانواده های داغدارشان کمی تسلی پیدا کنند.

این حادثه سیاسی نبود اما از همان روزهای اول عده ای به جای همدردی و اطلاع رسانی صحیح به دنبال انتقام جویی سیاسی بودند. دراین  زمان حساس هم پیکرهای چاک چاک و زخمی اتش نشانان قهرمان را نردبانی برای انتقام سیاسی قرار داده و اهمیتی به نگاه و اشک های مادران فرزندان و همسران داغدار نمی دهند؛ کمپین های استعفا راه انداخته بودند در حالی که همه به دنبال نجات پاره های تن وطن بودند.
 
در این میان یکی از رسانه های قم  در یک اقدام بسیار ناپسند از برنامه ای که ایستگاه اتش نشانی قم به یاد شهدای پلاسکو گرفته بودند سوء استفاده کرده و به تبلیغ نشریه خود پرداخته است.
مردم قم برای ابراز همدردی با خانواده شهدا و نثار فاتحه به ایستگاه اتش نشانی میدان ارتش قم رفته بودند. همه چیز عالی بود، شاخه های گل را تقدیم اتش نشانان می کردند اما در این میان بودند عده ای که دغدغه رپرتاژ آگهی نشریه خودشان را داشتند و به جای شاخه گل، نشریه خود را به دست اتش نشانان قم دادند تا از این فرصت تبلیغی هم نصیب انها شود.

اتش نشانان بی خبر از همه چیز  به خاطر عکس روی صفحه نخست این نشریه که به یاد شهدای پلاسکو چاپ شده  بود نشریه را به دست گرفته بودند !به راستی با کدامین نگاه می توان چنین کاری کرد درجایی که همه عکس شهدا و پارچه های سیاه و شاخه گل ها نمایان می کرد فضا را با تبلیغ نشریه وتبلیغ آن الوده کرد.البته صاحبان این نشریه اصلاح طلب در اقدام ناپستند دیگری برای پر شدن کلکسیون خود اقدام به درج خبر بستری شدن ایت الله جنتی در کانال تلگرامی خود کرده بود و با جدیت و قطعیت اعلام کرده بودند که آیت الله سعیدی از ایشان عیادت نیز کرده است.این همه دروغ پشت سر هم در کانال تلگرامی نوشته می شد و در اخر اعلام کردند که به علت شباهت در خمیدگی فکر کردیم ایت الله جنتی است و از مخاطبان خود عذر خواهی کردند، واقعا می توان پذیرفت این همه دروغ رسانه ای اتفاقی بوده و چه مقدار تفکر راستگوی و حرفه ای بودن  رسانه ای را مدعی هستند که به خاطر خمیدگی یک فرد آن را آیت الله جنتی می نامند!

مدعیان اصلاح طلبی ابتدا باید از خود اغاز کنند اصلاح را آن هم اصلاح انسانیت را ؛ تا از هر مسئله برای مقاصد سیاسی خود بهره برداری نکنند، گیریم چند نسخه از این نشریه بیشتر فروش رفت اما به چه قیمتی؟

 

انتهای پیام/

منبع : ثامن
برچسب ها : پلاسکو
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .