پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
حجت الاسلام طائب:
هراس از قدرت آمریکا نشات گرفته از بی ایمانی مسئولان است
رئیس قرارگاه عمار با انتقاد به افرادی که گفته بودند آمریکا می تواند با یک بمب اتمی تمام تاسیسات هسته ای ما را منهدم کند اظهار داشت: این تفکر از بی ایمانی نشات می گیرد و ریشه در جهل انسان دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،حجت السلام مهدی طائب در نشست های بصیرتی ایام الله دهه فجر که در مسجد چهارمردان برگزار شد، اظهار داشت: باید از تاریخ پیامبر درس بگیریم، در زمان جنگ وقتی به هدف می رسیدیم آتش توپخانه ای دشمن،هوایی و زمینی هم زمان باهم و به وصورت مدام بیشتر و بیشتر می شود و این اتفاق امروز از طرف دشمن استکباری در حال رخ دادن است.

طائب با اشاره به آیه قرآن ای از قرآن کریم گفت: امام صادق (ع) فرمودند که همراه بودن ولایت سخت ترین امانتی است که خدا به انسان ارزانی داشته و آن حب به ولایت نیست زیرا امام حسین(ع) را را همه ادیان دوست دارند.

وی تاکید کرد: ولایتمدار کسی است که در روز عاشورا همراه امام بود، ولایت یعنی همراه بودن 25 ساله با حضرت امیر در مدینه ،ولایت یعنی همراه بودن 5 ساله در کوفه در کنار حضرت امیر و عدم همراهی سبب شد امام علی(ع) به شهادت برسند.

رئیس قرارگاه عمار با بیان اینکه مردم 38 سال در کنار ولایت ایستاده اند گفت: به لطف خدا و به همت این مردم غیور 38 سال است که یک میلی متر از ولایت فاصله نگرفته ایم.

 استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: مقام معظم رهبری هم محکم و قاطعانه در برابر دشمن ایستادند زیرا مردم نگذاشتند که دست اجانب به رهبری برسد و مثل کوه پشت ایشان ایستاده اند.

کارشناس مسائل سیاسی اظهار داشت: به فرموده مقام معظم رهبری یک عده ای به دنبال این هستند که امام زدایی کنند،چرا رهبری اینقد بر انقلابی بودن تاکید دارند؟ ویژگی امام این بود که برای دشمن ارزشی قائل نبود و برای انقلاب در برابر دشمن تصمیمش را عوض نمی کرد.

 وی گفت: وقتی امام را در سال 42 دستگیر کردند از او پرسیدند که شما به چه امیدی می خواهی این نهضت را ادامه دهی؟ پاسخ صریح و شفاف امام این بود که تنها خدا یاری دهنده من است و از هیچ احدی نمی ترسم.

طائب با بیان اینکه دشمن می خواهد با ایجاد ترس در دل مردم انقلاب زدایی و امام زدایی را عملی کند بیان افزود: دشمن با این کار می خواهد القا کند که راهی جز تسلیم ندارید و باید کاری که ما می گوییم را انجام دهید.
وی با انتقاد به افرادی که گفته بودند آمریکا می تواند با یک بمب اتمی تمام تاسیسات هسته ای ما را منهدم کند اظهار داشت: این تفکر از بی ایمانی نشات می گیرد و ریشه در جهل انسان دارد،نگاه به گذشته انقلاب تثبیت اذهان می آورد و با تکیه بر خدا می شود همه کاری را انجام داد.

طائب گفت: استکبار امریکایی از انقلاب اسلامی ضربات سخت و مهلکی خورده است و تصمیم گرفته اند که به هر وسیله ممکن آن را در ایران که مرکزیت اسلام ناب محمدی دارد را نابود کنند،اگر بتوانند با نیروی نظامی و  اگر نشد با هجوم فرهنگی این کار را انجام خواهند داد و اگر از این دو راه هم جواب نگرفتند دست به دامان ایادی خود فروخته خود در داخل کشور می شوند.

وی ادامه داد: ایادی  خود فروخته همان منافقین و لیبرال هایی هستند که دست به دامان امریکا شدند تا از طریق آنها به هدف شوم خود برسند.

این فعال سیاسی درباره لیبرال ها گفت: اینها افرادی هستند که فقط به خاطر منافع شخصی از امریکا می ترسند زیرا از این واهمه دارند که ثروت های هنگفت آنها خدشه دار شود. اگر برخی افراد در حاکمیت اشرافی شدند مطمئنا از دشمن هراس دارند، مطمئنا از جنگ و رو یارویی با دشمن می ترسند.

طائب گفت: مسئولان بدانند انقلاب ایران محدود به کشور خودشان نیست، انقلاب ایران نقطه شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچم داری حضرت حجت ارواحنا فدا است.

انتهای پیام/

برچسب ها : طائب
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .