پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷
سردار مجتبایی در گفتگو با قم فردا:
هیچ تهدیدی نمی‌تواند جمهوری اسلامی ایران را از مسیرش بازدارد/ مردم ایران پاسخ کوبنده‌ای به استکبار دادند
فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، گفت: هیچ تهدیدی نمی‌تواند جمهوری اسلامی ایران را از مسیرش بازدارد.

سردار کاظم مجتبایی در حاشیه راهپیمایی امروز مردم قم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، بابیان این‌که تهدیدهای رهبران کشورهای غربی نمی‌تواند خللی در اراده ملت ایران وارد کند، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران یک خط فکری مشخص دارد و آن‌هم متکی بر استقلال، آزادی و ارزش‌های دینی است.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران 38 سال پیش با تکیه‌بر 3 عامل مهم دین، رهبری و مردم کار خود را آغاز کرده و به مسیر مقتدرانه خودش ادامه می‌دهد.

مجتبایی افزود: ملت ایران ثابت کرده که در ادامه این مسیر هیچ تهدیدی نمی‌تواند آن‌ها را از اهداف خودش بازدارد و فرقی هم نمی‌کند که در دنیا و در کشورهای غربی مانند ایالات‌متحده آمریکا چه کسی سرکار هست و چه مفاهیم و چه ادعایی داشته باشد.

وی ادامه داد: مهم‌ترین موضوع برای ملت ایران اهداف بلند و مقدسش است که در مسیر آن گام برمی‌دارد و تا زمانی ما این رهبر و این مردم راداریم انقلاب ما آسیب‌ناپذیر است و هیچ تهدیدی نمی‌تواند کارساز باشد.

فرمانده انتظامی استان قم به حضور پرشور مردم در راهپیمایی امسال اشاره کرد و گفت: ما شاهد هستیم که سال‌به‌سال این حماسه پرشورتر می‌شود و این حضور باشکوه دلالت بر این دارد که اراده مردم و ایمانی که به مسیرشان دارند روزبه‌روز بیشتر می‌شود و این تهدیدها نمی‌تواند در این اراده کوچک‌ترین خللی وارد کند.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .