پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
مواضع حماقت بار ترامپ، باعث حضور گسترده تر مردم در راهپیمایی امروز شد
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، سخنان و مواضع حماقت بار ترامپ در روزهای اخیر علیه ایران اسلامی را عاملی دانست که به حضور گسترده تر مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال منجر شد.

آیت الله محمدجواد فاضل لنکرانی در گفتگو با خبرنگارپایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  ضمن تجلیل از حضور باشکوه و کم نظیر مردم در راهپیمایی امروز اظهار داشت: برخلاف آنچه دشمن تصور می کند که ممکن است مردم نسبت به انقلاب کم توجه باشند، به لطف الهی مردم هر سال انقلابی تر می شوند و حضور باشکوه در راهپیمایی امروز موید این مطلب است.
وی با اشاره به این که این راهپیمایی ها نشان می دهد که عمق آگاهی و بصیرت مردم بیشتر شده است،
گفت: دشمن از روی نادانی و حماقت خود و با یاوه گویی هایی که می کند، مردم را نسبت به وظیفه ی خود راسخ تر می کند و امسال هم دیدیم که مواضع حماقت بار ترامپ اتفاقاً باعث حضور بیشتر مردم در راهپیمایی 22 بهمن شد.
رییس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) خاطرنشان کرد: رئیس جمهور جدید آمریکا باید بداندکه با یک ملت بیدار مواجه هست و این در حالی است که به هیچ وجه قدرت درک ملت ایران را ندارد.
وی افزود: این راهپیمایی مشت محکمی به دهان ترامپ و به هرکسی که دلبستگی به آمریکا دارد، بود به دشمنانی که در منطقه خودشان را وابسته به آمریکا می دانند و برخی از کشورهای عربی که خودشان را دنباله روی آمریکا می دانند.

انتهای پیام/

برچسب ها : فاضل لنکرانی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .