جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷
ضرغامی:
چهره واقعی آمریکا برای مردم دنیا هویدا شده است/فتنه گران سال 88 دوباره در فضای سیاسی کشور فعال شده اند
رئیس سابق سازمان صداوسیما با بیان اینکه چهره واقعی آمریکا امروزه در جهان هویدا شده است، گفت: با اقدامات اخیر آمریکا، مردم ایران و جهان بیش‌ازپیش با چهره واقعی این کشور آشنا شده‌اند، همه متوجه شده‌اند که ادعای حقوق بشر آمریکا کاملاً پوچ و بی‌اساس است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،عزت‌الله ضرغامی پیش ازخطبه‌های نماز جمعه سیاسی امروز قم که در مصلی قدس برگزار شد، اظهار داشت:انقلاب ایران ویژگی‌هایی دارد که در میان همه انقلاب‌ها بی‌بدیل است، چرا که در برابر همه توطئه‌ها پیروز شده و بر همه مشکلات فائق آمده است.

وی با بیان اینکه چهره واقعی آمریکا امروزه در جهان هویدا شده است، افزود: با اقدامات اخیر آمریکا، مردم ایران و جهان بیش‌ازپیش با چهره واقعی این کشور آشنا شده‌اند، چرا که همه متوجه شده‌اند که ادعای حقوق بشر آمریکا کاملاً پوچ و بی‌اساس است.

رئیس سابق سازمان صداوسیما با اشاره به پیشرفت‌های نظام اسلامی گفت: پیشرفت‌های ایران اسلامی در تمامی عرصه‌ها چشمگیر است، چرا که با وجود تحریم توانسته در برخی از عرصه‌ها جایگاه اول منطقه و رتبه برتر جهان را به دست آورد.

ضرغامی گفت: مقام معظم رهبری در سال 88 از مردم و خواص خواستند که مرز خود را انتخاب کنند، زیرا مرزبندی خاصی در آن سال به وجود آمد که همان مرز اسلام و انقلاب و استکبار جهانی بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه همراهی برخی افراد در سال 88 ضربه سختی به ایران وارد کرد، بیان داشت: امروز نیز آن‌ها با طرح‌های جدید به دنبال ضربه زدن به ما هستند که باید آگاهانه مانع از تحقق آن‌ها شد.

وی با تأکید بر اینکه هدف این عده تنها براندازی نظام است، اظهار داشت: شخص رهبری به‌صورت مستقیم با مردم و مسئولان در ارتباط است و نظام جمهوری اسلامی نیازی به بازسازی ندارد.

رئیس اسبق سازمان صداوسیما خاطرنشان کرد: آنچه نیاز به بازسازی دارد، عقاید عده‌ای از خواص است که دانسته یا ندانسته به نفوذ دشمن به کشور کمک می‌کنند.

ضرغامی با بیان اینکه رسانه‌ها بعد از فوت رفسنجانی سروصدای زیادی به پا کردند، گفت: در رسانه‌ها این‌گونه مطرح می‌شود که به دنبال بازسازی نظام یا یافتن رابط جدید برای اتصال مردم و مسئولان به رهبری هستند.

ضرغامی فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص افراد انقلابی را مورداشاره قرار داد و عنوان کرد: به گفته رهبری هرکس دل در گرو کشور دارد و به دنبال مصالح کشور و انقلاب است، فردی خودی و انقلابی است.

انتهای پیام/

برچسب ها : ضرغامی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .