سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت(ع):
حضور مردم در راهپیمایی امسال انقلابی تر از هر زمان دیگری بود
دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت(ع) با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی امسال انقلابی تر از هرزمان دیگر بود، گفت: مردم ما با شرکت در راهپیمایی هایی مثل نهم دی ماه و 22 بهمن نشان داده اند که انقلابی هستند. انقلاب اسلامی به لطف خدا روز به روز در حال قدرتمند تر شدن است.

آیت الله محمد حسن اختری در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، درباره لزوم حفظ اصل ولایت فقیه و اسلام که توصیه امام (ره) بود گفت: این که افرادی خودشان را از انقلاب کناربکشند یا حتی موضع دیگری داشته باشند که در مقابل این دو اصل بایستند این به این معنا نیست که انقلابی نیستند و انقلابی گری وجود ندارد.

 وی افزود: انقلاب محکم و استوار سرجای خود ایستاده است و انقلابیون واقعی هم حافظ آن هستند.اگر فردی به هر دلیلی قبلا در بین انقلابی ها بوده  و امروز بنا به دلایل و منافع شخصی کنار کشیده برای اصل انقلاب مشکلی ایجاد نمی شود چون در جامعه افرادی از نسل جوان و پر انرژی هستند که به انقلاب و جبهه مبارزه با استکبار می پیوندند.

 دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت(ع) با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی امسال انقلابی تر از هرزمان دیگر بود، اظهار داشت: مردم ما با شرکت در راهپیمایی هایی مثل  نهم دی ماه و 22 بهمن نشان داده اند که انقلابی هستند. انقلاب اسلامی به لطف خدا روز به روز در حال قدرتمند تر شدن است.

 این استاد حوزه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرموده بودند امروز در جامعه افرادی هستند که از مبارزه با دشمن خسته شده اند گفت: این بهترین تعبیر ایشان درباره کسانی است که در مقابل استکبار گردن خم کرده اند.کسی که خسته شد باید کنار بنشیند و از جو سازی خود داری کند.

 وی در ادامه تاکید کرد:  اینگونه افراد اگر در خط انقلاب نیستند و جدا شده اند حد اقل می توانند رجز ضد انقلاب نخوانند. افرادی که مخالفت می کنند و رجز مخالفت می خوانند فقط به خاطر منفاع شخصی و گروهی است که در مقابل جبهه انقلاب صف آرایی می کنند.

 آیت الله اختری در پاسخ به این سوال که چرا رسانه های معاند به دنبال بزک پهلوی هستند نیز گفت: این رسانه به دنبال این هدف هستند ولی به این معنا نیست که می توانند به هدف خود برسند،  حکومت پهلوی و اتفاقاتی که در داخل آن رخ داده است اینقدر کریه و زشت است که با تمام آرایش ها و زیبا سازی ها نمی توانند آن را نجات دهند و در نظر مردم خوب جلوه بدهند.

 وی افزود: عمر پهلوی که به لطف خدا تمام شد و رسانه های معاند نیز باید بدانند که عمر آنها نیز به مانند حکومت پهلوی رو به افول و پایان است و آنها نیز نمی توانند هدفی را دنبال و پی ببرند.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .