سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
عضو مجلس خبرگان رهبری:
حضور حماسی ملت در راهپیمایی پاسخی به یاوه گویی ترامپ بود
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: 8 سال دفاع مقدس درس خوبی برای آمریکا بود که ایران را بشناسد و اگر نشناخت راهپیمایی میلیونی 22 بهمن را مشاهده کند که پاسخی به یاوه گویی های آمریکا و ترامپ است.

حجت الاسلام و المسلمین سید رحیم توکل در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،اظهار داشت: حضور باشکوه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن دارای چند پیام و نکته مهم بود که باید به آن توجه شود.

 وی افزود: پیام اول این بود که  چون انقلاب مردمی است مردم از انقلاب و زحماتی که 38 سال برای آن کشیدند حمایت کردند، چون امام راحل فرمودند انقلاب مردمی و صاحب انقلاب مردم هستند.

 عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: رهبر انقلاب رهبری دینی است و مردم با حضور پرشور درمراسم راهپیمایی از دین خود دفاع کردند و با این حضور  به مقابله با هجمه هایی که علیه دین وجود دارد، پرداختند.

 توکل بیان داشت: ملت ایران با حضور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن به ترامپ و دولت آمریکا این موضوع را اثبات کنند که از تهدیدات وی نمی ترسند، 8 سال دفاع مقدس درس خوبی برای آمریکا بود که ایران را بشناسد و اگر نشناخت راهپیمایی میلیونی 22 بهمن را مشاهده کند که پاسخی به یاوه گویی های آمریکا و ترامپ است.

 استاد حوزه علمیه ابراز با بیان اینکه ملت ایران با ظالم می جنگد و تسلیم نمی شود، گفت: مردم غیور ایران اسلامی  پس از 38 سال برای انقلاب جون خود را فدا می کنند، افرادی که در مراسم راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا کردند همانند فرزندان امام حسین(ع) هستند و حاضر شدند جان خود را فدا کنند اما سر خود را پایین نیاوردند.

  انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .