شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
پربیننده ترین ها
خانواده شهدای مدافع حرم مطرح کرذند؛
دشمنان از کودکان ایرانی وحشت دارند+تصاویر
قم فردا: همسر شهید مدافع حرم بیان داشت: راه و هدف شهدای مدافع حرم همان راه و هدف شهدای انقلاب اسلامی است و هیچ کسی نمی تواند بین راه شهدای دوران مختلف انقلاب فاصله بیندازند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،به نقل از سایت خبری ثامن؛همزمان با 22بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خانواده شهدای مدافع حرم در کنار دیگر اقشار جامعه در راهپیمایی 22 بهمن قم شرکت کردند.

سارا سادات رباط جزی همسر شهید مدافع حرم سعید سامانلو و  فرزند شهید دفاع مقدس سید محمد رباط جزی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: ما برای لبیک گفتن به ندای رهبری با فرزندان کوچک خود در راهپیمایی شرکت کردیم گویا دشمنان از کودکان ایرانی نیز وحشت دارند ما این کودکان را مانند پدرانشان تربیت خواهیم کرد و مردانی با بصیرت را تقدیم ولایت خواهیم کرد.

همسر شهید مدافع حرم بیان داشت: راه و هدف شهدای مدافع حرم همان راه و هدف شهدای انقلاب اسلامی است و هیچ کسی نمی تواند بین راه شهدای دوران مختلف انقلاب فاصله بیندازند راه شهدای انقلاب همان راهی بود که پدر شهیدم رفت و راه پدر شهیدم همان راهی بود که همسر شهیدم رفت و فرزندانم را با حضور در این راهپیمایی ها همانگونه تربیت خواهم کرد که گوش به فرمان ولی فقیه باشند.

همچنین زهرا حسینی همسر شهید مدافع حرم محمد حسین سراجی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: حضور مردم در راهپیمایی  باعث دلگرمی خانواده شهدا است حمایت های مردمی از راه انقلاب باعث خوشحالی رزمندگان در جبهه های مقاومت می شود .

وی گفت: شرکت در راهپیمایی نیز یک سنگر دفاع از انقلاب و اسلام است و اجر و ثواب دارد، تجمعات انقلابی یک از بهترین محل هایی است  که فرزندانمان را می توانیم با راه و هدف پدرانشان آشنا کنیم.

همسر شهید سراجی افزود: حضور خانواده های منتسب به شهدا در راهپیمایی های مردمی همان کار زینبی است و ادامه راه عباس های زمانه است.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .