شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
پربیننده ترین ها
حل مشکلات اقتصادی؛ لازمه قدردانی از مردم حماسه آفرین
این حماسه سازی ملت از آن جهت با اهمیت و غرور انگیز بود که دشمنان نظام در یک ماه اخیر بیشترین توان خود را در شبکه های مجازی برای تحت الشعاع قراردادن این راهپیمایی باشکوه گذاشته بودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مردم ایران اسلامی صبح دیروز در یکی از سردترین روزهای سال بار دیگر در صحنه حاضر شده و حماسه ای جاودانه آفریدند.

این حماسه سازی ملت از آن جهت با اهمیت و غرور انگیز بود که دشمنان نظام در یک ماه اخیر بیشترین توان خود را در شبکه های مجازی برای تحت الشعاع قراردادن این راهپیمایی باشکوه گذاشته بودند و در صدد بودند با وارد کردن بارقه های ناامیدی و ضعف از حضور مردم جلوگیری کنند.

البته تنها این موضوع اهمیت حضور مردم را دو چندان نمی کرد بلکه روی کار آمدن رئیس جمهور جدید آمریکا و تهدیدهای روزانه ای ترامپ موجب شده بود تا این بار نه از تریبون ها و نه از سوی مسئولان بلکه از سوی مردم و در کف خیابان جواب این یاوه گویی ها داده شود.

نکته مهم دیگر این حضور میلیونی را می توان در دستان مرد جوانی دید که نوشته بود برای حفظ نظام در راهپیمایی حضور پیدا کرده است.

باید به این موضوع اعتراف کرد که مردم نظام، رهبری معظم و سایر نهادهای نظام را نه تنها قبول داشته بلکه حاضرند برای حفظ آن جان خود را نیز فدا کنند.

حال در چنین شرایطی وظیفه مسئولان و دولتی ها چیست؟آیا جز این است که با عزمی راسخ تر و هدف گذاری مطمئن تر به دنبال حل مشکلات آن ها باشند.

آیا وقت آن نرسیده است که این حضور مردم که به عنوان حامیان و صاحبان اصلی انقلاب نیز به شمار می آیند، با پاسخ منطقی و درست دولت مردان روبرو شود.

این حضور میلیونی مردم که به جرات می توان گفت در دنیا نظیری برای آن وجود ندارد به اندازه ای با اهمیت و پر معنا است که بلافاصله تصاویر آن در رسانه های بین المللی بازتاب داشت.

حضور میلیون ها عاشق انقلاب در خیابان های کشور در حالی رقم می خورد که در بیشتر کشورهای منطقه مردم علاقه ای فراوانی برای حضور در خیابان ها دارند اما نه برای حمایت از نظام کشور مان بلکه برای سرنگونی و از بین بردن حاکمان خود می خواهند به خیابان ها بریزند.

کشورهای بحرین و عربستان نمونه ای کامل از این دست کشورها در همسایگی خودمان هستند که مردم شان خواستار برقراری عدالت و آزادی و براندازی نظام سلطنتی شان هستند.

حال باید مسئولان قدردان ملت و مردمی باشند که حاضر هستند تا پای جان برای نظام و کشورمان بایستند و در این راه از هیچ قدرتی هراس ندارند.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .