شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
صداپیشه جناب خان‌ به «قند پهلو» پیوست
قم فردا: محمد بحرانی که این روزها مشغول صداپیشگی در مجموعه «کلاه قرمزی و پسرخاله» است، به جمع دست اندرکاران برنامه تلویزیونی «قند پهلو» ویژه نوروز 96 پیوست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، امیر قمیشی تهیه کننده و ‌کارگردان این برنامه تلویزیونی گفت: محمد بحرانی که پیش از این نیز در مجموعه های «لبخند تهران» و «لبخند صلواتی» سابقه همکاری در آیتم های نمایشنامه خوانی را با این تیم داشته، در بخش جدید «قند پهلو» با نام «وضعیت بحرانی» حضور دارد که به پیشنهاد رضا رفیع، نامگذاری شده است.


وی افزود: بحرانی در این آیتم هر شب به بازخوانی نثرهای طنز منتشر شده در بازار نشر سال ۱۳۹۵ خواهد پرداخت.


قمیشی ادامه داد: در سری جدید «قند پهلو» علاوه بر محتوای ثابت این مسابقه تلویزیونی یعنی طنز منظوم در قالب های کلاسیک، شعر نو هم در قالب های سپید و نیمایی و البته با محتوای طنز در بخش جدیدی با نام «نو که رسید به بازار» و نثر طنز در بخش «وضعیت بحرانی» به شرکت کنندگان و مخاطبان قند پهلو ارائه‌ خواهد شد.


به گفته این تهیه کننده، در سری هشتم قند پهلو، تیتراژ و گرافیک رئال تری نسبت به فصل های پیشین این مجموعه پیش بینی شده و دکور ساده این مسابقه نیز شامل کاریکاتورهای مقوایی تهران قدیم‌ است که توسط داریوش قاسمیان طراحی و اجرا شده است.


وی اظهار کرد: ساخت و اجرای موسیقی تیتراژ این مجموعه همچون سال های گذشته به مسعود خادم واگذار شده و احتمالا سپیده ذهنی مجددا سرایش ترانه پایانی این برنامه را برعهده خواهد داشت.


قمیشی همچنین از ارائه اطلاعات تکمیلی این برنامه در روزهای باقیمانده سال جاری خبر داد.

 

انتهای پیام/

منبع : مشرق
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .