سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
قم فردا گزارش می دهد؛
تخریب صداوسیما حربه انتخاباتی دولتی‌ها
در نقطه مقابل هرروز یکی از پاستورنشینان صداوسیما را مورد تاخت‌وتاز قرار می‌دهد، حملاتی هماهنگ که به نظر می‌آید نقشه راه و رمز عبور است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، تقریباً هرروز یکی از شبکه‌های صداوسیما میزبان کابینه دولت یازدهم است، برنامه‌های که در بیشتر آن‌ها دولتی‌ها به‌تنهایی حضور دارند.

علاوه بر این از حضور مخالف و مناظره هم در این برنامه‌ها خبری نیست اما این مهم باعث نشده تا ذره‌ای از دامنه انتقادات دولتی‌ها کاسته شود.

در نقطه مقابل هرروز یکی از پاستورنشینان صداوسیما را مورد تاخت‌وتاز قرار می‌دهد، حملاتی هماهنگ که به نظر می‌آید نقشه راه و رمز عبور است.

دراین‌بین حسام‌الدین آشنا مشاور روحانی بیشترین نقش را دارد و درواقع می‌توان گفت محور ساماندهی این حملات است.

از سوی دیگر در ماه‌های اخیر وزیر بهداشت هم در مسیر انتقاد از صداوسیما قرارگرفته است، وی که با توجه به عملکردش در وزارت بهداشت تقریباً نسبت به سایر وزرا حداقل در بین مردم از جایگاه بهتری برخوردار است می‌تواند مهره خوبی برای تخریب صداوسیما باشد.

قاضی زاده هاشمی در ماه‌های اخیر در دو برنامه زنده تلویزیونی با متهم کردن مجریان برنامه و حتی مدیران سیما به توجیح عملکرد دولت پرداخته و اتهام‌های زیادی را به رسانه ملی زده است.

این در حالی است که درست در روزهایی که به نظر می‌آمد جنگ رسانه‌ای دولت علیه صداوسیما به پایان رسیده است این بار نوبخت معاون رئیس‌جمهور در مقام انتقاد از صداوسیما برخاست، گفت: صداوسیما از ما سؤال کند که چه‌کارهایی انجام‌شده و بعد بر اساس پاسخ ما جست‌وجو کند و ببیند آیا راست می‌گوییم یا خیر.

او تأکید کرد: کار کارشناسی این نیست که با چند مصاحبه با مردم بگویید آثار اقدامات دولت قابل‌رؤیت نیست. از رئیس محترم رسانه ملی قدردانی می‌کنم اما یک تیم سیاسی که برخی از برنامه‌ها را تهیه می‌کنند در زمره آنان قرار نمی‌دهیم. رسانه ملی دانشگاه است که باید مسیر درست را در اختیار مردم قرار دهد، انتقاد ما به تیم سیاسی ویژه‌ای است که تخریب‌ها را انجام می‌دهد.

با نیم‌نگاهی به تحولات سیاسی کشور در ماه‌های آینده به‌راحتی می‌توان این مهم را دریافت که انتخابات و افزایش فشار به رسانه ملی در آستانه انتخابات مهم‌ترین دلیل روانه شدن سیل تخریب‌ها علیه صداوسیما است.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .