سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
کی‌روش با یک بیاینه پاسخ منتقدان را داد؛ نباید نگران افراد مشهورِ قلابی باشیم!
قم فردا: کارلوس کی روش با انتشار آخرین بیانیه سال خود به طور ضمنی پاسخ منتقدان را داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران در پست دیگری که در صفحه فیسبوکش منتشر کرده، آخرین وضعیت تیم ملی در راه رسیدن به مسابقات جام جهانی روسیه را شرح کرده و البته به نوعی پاسخ منتقدان خود را داده است.

دوستان عزیزم.

باوجود اینکه می دانیم روند آماده سازی ما برای جام جهانی در خطر قرار گرفت، بار دیگر زمان آن است که در زمین صحبت کنیم. ما می دانیم آن ها در قطر بر سر قولشان ماندند. آن ها تا سوم مارس در اردوی آماده سازی بودند و تنها یک روز قبل از مسابقه، بازیکنان تیم ملی را برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا مرخص کردند.

با این روند آماده سازی مواجه هستیم. اجازه دهید جمله ای از اسطوره فوتبال هلند، یوهان کرایوف نقل کنم. کرایوف گفته است: "در هر ضرری، منفعتی نهفته است."

حال زمان آن است که بازیکنان ملی پوش تمرکز کنند، به رویاهایشان بیندیشند و قدرتمند، متحد و با اعتماد به نفس شوند و با تمام توان به اهداف و هواداران بزرگ تیم ملی وفادار بمانند. ما نیاز به جادو داریم و باید از همه چیز، بهترین بسازیم. نباید نگران افراد مشهورِ قلابی، بازنده ها و کسانی که به دنبال ایراد گرفتن هستند، باشیم. بار دیگر زمان آن است که امتیاز جمع کنیم و کارمان را بر پایه شهرت و احترام به پیش ببریم. این تنها راه خشنود کردن و کسب افتخار برای هواداران فوتبال ایران است.

متاسفانه در بازه کنونی، شایعات و اخبار غلط محیط اطراف ما را احاطه کرده است. ما افرادی که دست به چنین کار هایی می زنند را می شناسیم و می دانیم برای چه هدفی این کار ها را انجام می دهند. اما چیزی که من به خوبی یاد گرفتم و می دانم بخش عمده ای از هواداران نیز می دانند این است که آن ها نمی توانند بر روی کار ما ثاثیر بگذارند.

ما باید این را یاد بگیریم:

"هر کس با شما جنگید، دشمنتان نیست و هر کس به شما کمک کرد، دوستتان نیست." این جمله فوق العاده است. این جمله را مایک تایسون گفته. ممنونم مایک تایسون.

هدف ما بعد از این، اول شدن در گروه مقدماتی جام جهانی است.

پسر ها! بیایید این کار را انجام دهیم.

بهترین آرزو ها را برایتان دارم.

 

انتهای پیام/

منبع : مشرق
برچسب ها : کی روش
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .